Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Budapesten hol találok társasj...

Budapesten hol találok társasjáték klubot?

Figyelt kérdés
Tudom hogy van 1 pár hely de én egyedül lennék, nincs konkrét társaság akivel most el tudnék menni. Hol lehet becsatlakozni másokhoz ahol ez megszokott?

2017. jan. 20. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Pld a Baros utcából megközelíthető, azt hiszem a Biblia utcából nyílik a Gém klub, ahol rengeteg játékot árusítanak is, és minden este játszani is lehet, mindig van kivel (akik szintén oda járnak) és amíg van aki játszik, addig nem is zárnak be.


De én a helyedben a Facebook-on feliratkoznék pár gémer klub csoportjába, és ott mindig írják az aktuálisan szerveződő társasjátékos esteket. Lehetsz konkrétabb is (pontosan milyen jellegű játékok érdekelnek, Budapest melyik kerületében, stb)

2017. jan. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ja nem:

Ráday utca felől

[link]

2017. jan. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vagy például:

[link]

2017. jan. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a gyors választ! :) Igazság szerint vevő vagyok bármilyen társasra. Lehet az komplikáltabb is de jó az is ha valami gyors és laza.
2017. jan. 20. 15:56
 5/8 A kérdező kommentje:
Kerület pedig nem igazán számít. Csak a lényeg hogy ne legyek tolakodó ha esetleg csatlakozni akarok másokhoz.
2017. jan. 20. 15:58
 6/8 anonim ***** válasza:
jatszohazprojekt.hu
2017. jan. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ahol meghirdetik, hogy nyilt nap van, általában örülnek, ha veled is csak többen vannak, így nem gondolják, hogy tolakodnál.
2017. jan. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. febr. 11. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!