Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Egy ilyen (Animés) Tumblrnak...

Egy ilyen (Animés) Tumblrnak lenne valami "értelme"?

Figyelt kérdés
Szoktam hobbi szinten fordítgatni animés fanfictionokat, headcanon történeteket (mindenfélét, tényleg; Haikyuu, One Piece, Kuroko no Basuke, Bungou Stray Dogs...), és gondoltam csinálok egy tumblr oldalt, ahova ezeket felpakolom. Ezt meg is tettem, csak kíváncsi lennék, hogy erre mennyire lennének vevők az emberek ebben a fandomban? Mert így is, úgy is csinálnám, viszont ha számíthatnék arra, hogy lesznek olvasóim, akkor sokkalta igényesebb munkát és dizájnt adnék ki a kezeim közül.

2017. jan. 25. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Magyar nyelven kétlem, hogy nagyon virulna a tartalomgyártás/közvetítés. Még a feliratfordítások is sokszor akadoznak. Ha úgyis csinálod, akár közzé is teheted. Viszont befelé legyél igényes, ne kifelé. Ne csak akkor akarj rendesen megcsinálni valamit, ha mutogatni akarod, az elég felületes motiváció. Bár a magyar fandom alapjáraton elég igénytelen, szóval valószínűleg úgysem veszik észre.
2017. jan. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Engem tuti érdekel! Kérek linket! :)
2017. febr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!