Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Budapesten kiskorúaknak is...

Budapesten kiskorúaknak is működő klubot/szórakozóhelyet tudtok mondani?

Figyelt kérdés

Akár barátkozás céljából, akár végül pártalálás céljából, de tudtok bármilyen klubot, helyet, ahova 15 évesen már beengednének, és ahova szoktatok járni, lehet találkozni hasonló emberekkel?

Pláne jó lenne, ha valami bohémabb-rockeresebb hely lenne, nem egy divatszórakozóhely, az nem annyira az én stílusom.

Előre is köszi mindenkinek!:)



2017. febr. 6. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
nincs, szinte mindenhova 18 a korhatár :D
2017. febr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ajj de kár :D De köszi!^^

És ilyen kevésbé hivatalos, nem feltétlenül melegbár, de csak akármilyen témára alapuló klub, ahol lehet találkozni hasonló cipőben járó emberekkel...?:D

2017. febr. 6. 18:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Az Alter 16+-os. De mivel én sosem voltam buliban meg ott sem, nem tudom milyen, bocsi, csak sok ismerősöm szereti (meg sok nem).
2017. febr. 7. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Alter hivatalosan (honlapja szerint) 18+, de tőlem még sosem kértek személyit. Igaz, hogy elmúltam már 20 is, de a boltokban még sör/cider esetén is kérnek tőlem a mai napig, annyira fiatalnak néznek. Ebből arra tudok következtetni, hogy a gyakorlatban nem igazán érdekli őket az alterban, hogy hány éves vagy. Pártalálás szempontjából nem tudok sajnos nyilatkozni, mert mindig volt barátnőm, mikor ott voltam.

De szerintem simán beengednének, hacsak nincs nagyon alsó tagozatos babaarcod. Csak ne egyedül menj és vigyázz magadra! Nincs egyébként valaki idősebb, nem is feltétlenül leszbikus ismerősöd/barátod, akinek már van tapasztalata a budapesti éjszakával és elkísérne? Bocsánat, ha olyan, mintha csaponganék és lekezelnélek, igazából ez nem így van, csak hirtelen eszembe jutott, hogy a húgom is 15 és elindultak bennem az aggódási "érzések" is.

2017. febr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vannak olyan helyek ami 18 alatti

De legalább legyél 16

Cafe Del Rio (partysorozatok vannak itt leginkább vagy szalagavató afterek)

Liget & Barba szintén de az leginkább 18+

Nem is ezek valók neked

Van egy szuper pub a neve BarCraft:)

Ha favourite nálad a gépezés vagy koktélozás itt barataidra lelsz:)

Nyugati közelében azthiszem a ferencz körúton akad a barcraft 2 és a bajcsy zsilinszky úton az 1:D

Hajrá

18l:)

2017. febr. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, majd utánanézek, aztán lehet hogy várok még, csak reménykedtem... :D

#4-es köszönöm, sajnos nincs nagyon csak egy idősebb barátnőm, őt lehet, hogy egyszer ráveszem, de persze az is kérdéses, hogy a szüleim mennyire engednének el...:D

2017. febr. 8. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!