Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A mai tiniknek jobb dolguk...

A mai tiniknek jobb dolguk sincs, mint a zépébe vergődni hétköznap is hajnalokig?

Figyelt kérdés

és még csodálkoznak, hogy nevetséges az érettségi feladatok szinvonala, nem is csodálom az eszik-alszik-közösül tempo mellett nem is fér be a matektanulás.


egyébként amig dorbézolnak, addig a zp mellett lévő gépész koliban próbálnának olyan dolgokat is csinálni amiböl meg lehet élni.


2010. máj. 7. 20:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
mi az a zp?
2010. máj. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
zöld pardon részben illegálisan müködtetett szabadtéri szorakozóhely a petöfi hid lábánál. kis taknyosok járnak oda jellemzöen.bár, ettöl a felvilágositástol sem fogsz tudni jobb választ adni.
2010. máj. 7. 20:11
 3/20 anonim ***** válasza:
hát te sem tudsz valami helyesen írni:))
2010. máj. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
mert nem is akarok.egyébként tudok., hidd el!
2010. máj. 7. 20:25
 5/20 anonim ***** válasza:

Miért ne sörözhetnének valahol hétvégén, ami nem valami füstös pince, hanem szabadtéren van?

Amúgy meg egy gusztustalan hely, egyszer elkísértem valakit oda, tapló biztonsági őrök állatszerű pillantásokkal simogatták a 16 éves lányok nemlétező idomait.

2010. máj. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
a kérdésben a hétköznapok zp-s aktivitása volt kifogásolva
2010. máj. 7. 20:29
 7/20 anonim ***** válasza:
inkább tanulnának. :'D
2010. máj. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ja a közelében laksz?

Hát nekünk meg itt egy szép, kis park a házunk előtt, a templomocska lépcsőjén mindig ül 4-5 tini, esténként. Néha odahánynak, néha szeretkeznek, üvölt a mobilzene.

Nem kellemes.

2010. máj. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
én kipakolnék nekik kutyaszart meg ilyesmiket.(az egyház is megértené, hogy ilyen megoldást kell választani)
2010. máj. 7. 20:37
 10/20 anonim ***** válasza:

hát nem tudom hogy ki vagy és hány éves, de szerintem te se panaszkodhatsz. Bunkó is vagy meg rosszindulatú is. Mit zavar ez téged? Éld az életed és kész. Én eddig azt se tudtam, mi az a zp, két hónapig egyfolytában az érettségire tanultam, azelőtt a felsőfokúra, és még így se volt túl könnyű az érettségi.


ó, ha tudsz helyesen írni, akkor miért nem mutatod meg nekünk? :)

2010. máj. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!