Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A mai tiniknek jobb dolguk...

A mai tiniknek jobb dolguk sincs, mint a zépébe vergődni hétköznap is hajnalokig?

Figyelt kérdés

és még csodálkoznak, hogy nevetséges az érettségi feladatok szinvonala, nem is csodálom az eszik-alszik-közösül tempo mellett nem is fér be a matektanulás.


egyébként amig dorbézolnak, addig a zp mellett lévő gépész koliban próbálnának olyan dolgokat is csinálni amiböl meg lehet élni.


2010. máj. 7. 20:06
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
a zp mellett lakok kollégiumban.nem elég, hogy itt van egy 4+2 sávos út és egésznap meg lehet süketülni, csukott ablak mellett pedig meg lehet sülni, de még este sincs nyugta az embernek, mert a zp-töl rezegnek a poharak a polcon.és igazábol tökre nem értem, hogy ez a zp hogy tud hétköznap is tömve lenni kis tinikkel, akik elméletileg még iskolába járnak vagy érettségire készülnek.
2010. máj. 8. 16:21
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

1.Nem tudom mért kell lenézni a nálad kissebeket.Te nem voltál "Kis Taknyos Tini"? Nem volt gyerekszobád vagy mi a bajod?

2.Mondd már el nekem mi az illegális a Zp-be?:/


3.Mi közöd hozzá hogy ők mikor tanulnak mikor nem?Az ő bajuk hogy nem készülnek az érettségire,nem a tiéd...


Ennyit akartam..Tessék lehet lepontozni ;)

2010. máj. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
te egy megkeseredett gyökér vagy akit zavar, hogy a fiatalabb korosztály húszor jobban érzi magát a hét mindennapján mint te. kellett neked odamenni kockulni, egyáltalán mire számítottál? reggeli madárcsicsergésre meg néma csendre? a pedőfi hídnál? gondolkozz már!
2010. máj. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

gyerköcök, ha anyátok nem szól vagy egyenesen elenged a zp-be meg egyéb helyekre hétköznap, akkor azt csak ti sajnálhatjátok, mert 0 felelösségű csürhét nevelnek belöletek!


és ha nem tudnátok, a zp egy fityinget sem fizet azért a zöld területért, ami körbeveszi és ahol esetleg már ti is kurfircoltatok.lenne egy brutál polgármester bezárná az egészet, és egy szavatok se lehetne, ugyanis 18 év alatti JOGKÉPTELEN penekások vagytok!

2010. máj. 10. 09:34
 15/20 anonim ***** válasza:
kérlek szerezz egy hangosbemondót, menj ki a zp-be és mondd ezt el nekik
2010. máj. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
ja, tudom, meg fognak verni, de hát ez is csak azt mutatja, hogy ÁLLATOK módjára viselkednek. egyébként kiváncsi lennék, hogyha egyik tanáruk menne le civilbe elöszedni egy két 10en éves bájgunárt sihedert, akkor verekedés lenne-e belöle, amit nyilván nem a tanár kezd?! mert szerintem igen hamar elcsattanna egy pofon, ha a 3-4 csajjal dorbézoló nagyágyuhoz odamenne egy felnött és jól megszólná ALFAHIM-i mivoltában.stb
2010. máj. 10. 13:04
 17/20 anonim válasza:
Megkérdezhetem,hogy hány éves vagy?
2010. máj. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
21
2010. máj. 10. 20:32
 19/20 anonim ***** válasza:

Ekkora egy lúzer faszt...

Fáj hogy mások jól érzik magukat? Hogy van kivel dugni? Van kivel bebaszni?

Foglalkozz a saját életeddel, ha komolyan zavarna akkor megtanulnád hamar leszarni őket, de ez csak irigykedés...


Mondjuk ha egyszer kimennél te is a haveroddal bulizni, mindjárt másképp gondolkodnál.. jah, hogy nincs haverod?



( Voltam a "Tévedsz én vagyok a suli király 3éves párkapcsolattal meg egy rakat baráttal" szöveg előtt )

2010. máj. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
voltam már vagy 3szor a zp-ben, de többször nem is szeretnék, mert semmi mást nem láttam csak egy csomo ricsajozó tinit, visitoznak, mint a majmok.ja és a lányok már 5 méterröl leráztak, pedig én kerestem a tekintetüket, csakhát nekik más jön be.SŐT! egyetemistaként egy csomo sötét lebujt megjártunk a spanjaimmal, szerenádoztunk lány koliban, tudom csak a csordaszellem visz minket ilyenekre, pedig nem vagyunk szemüveges kocka gyerekek, és bunkók sem.
2010. máj. 10. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!