Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A 17 éves lányom a Corvin...

A 17 éves lányom a Corvin Club nevű szórakozóhelyre szeretne menni szombaton. Nem tudom, hogy elengedjem-e. Ti mit tudtok erről a helyről? Mennyire kulturált? Milyen a társaság?

Figyelt kérdés
néhány barátnőjével menne, reggel együtt jönnének haza. a lányomban megbízok, de nem tudom milyen ez a hely...
2017. febr. 9. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
A legkultúráltabb helyeken is ott a veszély. Főleg a fiatal lányok számára. De mivel nem egyedül megy, és ahogy írtad is, megbízható, akkor nem kell nagyon aggódni. Reggelig lenne, vagy ott aludna az egyik barátnőjénél? Ez itt a főbb kérdés.
2017. febr. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Szal reggelig.

Ne csodálkozz, ha az éven még nagyszülő leszel.

2017. febr. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Az egy igazi drogos hely, de komolyan
2017. febr. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Amúgy jó bulik szoktak ott lenni
2017. febr. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A fellépők az esetek 90%-ában jók. Ha nem goa partira megy, akkor nem hinném, hogy fog drogosokat látni, bár ők is inkább vicces látványt nyújtanak (goán), mintsem veszélyt. Biztonságiak vannak, egy szavába kerül, és kb azonnal kidobják a gondot okozót. Az egyetlen kifogásolható a wc, nekem legalábbis nagyon nem tetszett.

Konklúzióképp: Szerintem nyugodtan engedd el, nem egy rossz hely.

17/F (egyszer voltam Corvin Clubban)

:)

2017. okt. 22. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!