Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Normális az, ha talk rádió...

Normális az, ha talk rádió mániás vagyok 20 évesen? Hogy sokat hallgatom a Kossuth, Info, KarcFM, Lánchíd, Klub rádiókat?

Figyelt kérdés

Hallgatok zenei adókat is persze, viszont ezeket a politikai műsorokat szeretem a legjobban.

Bevallom őszintén, a Kossuth és a Karc áll közelebb hozzám, a Lánchidat és a Klubot csak azért hallgatom, hogy mit mond a másik, számomra sötétebbik oldal :D

Ez a két utóbbi sokszor felidegesít, de azért igyekszek több oldalról tájékozódni. Meg aztán ezeken is vannak érdekes beszélgetések, nem tagadom.


Nem értem, hogy a korosztályomat miért nem érdeklik jobban ezek a témák.


2017. febr. 12. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az emberek 99%-át teljesen hidegen hagyja, hogy te 20 évesen talkrádió-mániás vagy.


Ha nem érzed magad emiatt normálisnak, akkor keress fel egy pszichológust.


Ha szerinted a korosztályodnak többet kellene talk-rádiót hallgatni, akkor tegyél érte.

2017. febr. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Alain Delon ***** válasza:
A Kossuth, ami lényegében már csak a kormánypropagandát nyomja? Ennyire szereted inni Orbán szavait?
2017. febr. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem egyáltalán nem olyan rossz a Kossuth, mint amilyennek az ellenzék lefesti, megszólaltatja az ellenzéket is, sokkal hitelesebb, mint a Klubrádió, vagy az atv. Hallgatok ellenzéki médiát is, de sokszor szánalmasnak találom, kb. az élő fába is igyekszik belekötni.
2017. febr. 12. 10:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Normális.


Én is a korosztályodba tartozok, engem azért nem érdekelnek ezek, mert többnyire unalmas szájtépés megy a politikáról. A politika meg Magyarországon a sárdobálásról szól, szóval engem teljesen hidegen hagy. Bár még mindig ezerszer szívesebben hallgatom, mint a többi rádión a vihogó majmokat (pl. sebestén balázs). Igaz, néha (kb. félévente egyszer) én is elkapok érdekes beszélgetéseket a Kossuthon, de egyébként általában, kerülöm a rádióhallgatást.

2017. febr. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem teljesen normálisan.
2021. jún. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!