Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nem tudok bulizni járni, mit...

Nem tudok bulizni járni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a lényeg röviden annyi hogy elsőéves egyetemista vagyok, kb. 20km-re lakok a várostól ahol van a suli, tehát bejárós vagyok, a kis távolság miatt kolit se kaphatok, tehát mivel bejárós vagyok így ugye a legutolsó buszom 23:20-kor megy, utána pedig másnap reggel 5-kor..tehát ha bulizni szeretnék akkor biztosra kell mennem hogy tartani fog legalább 4-ig. És utána kb. hazaérek 6-ra. Nos, itt kezdődnek a problémák, az egyetemi bulik hétköznaponta vannak, ha elmegyek bulizni, másnap reggel érek haza, így kb. csak másnaposan vagy nagyon rosszul tudnék bemenni előadásra. Na de a legnagyobb probléma épp ez..hogy bejárós vagyok, és nem tudok csak úgy haza jönni vagy csak úgy elmenni bulizni..havonta jó ha sikerül elmennem 1-2 buliba. 19 éves vagyok de nagyon szomorú vagyok emiatt, ez a kiszolgáltatott helyzet amiben vagyok..hogy mennék, tennék ellene de nem tudok szörnyű. És albérletbe se tudok menni mert azt nem tudnánk fizetni. :( Nem tudom milyen megoldás lehetne arra hogy mondjuk gyakrabban tudjak eljárni bulizni vagy valami..félek hogy unalmasan fognak eltelni az egyetemista éveim, és úgy öregszek meg hogy nem "éltem" ki magam.

2017. febr. 22. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Melyik városban van az egyetem? Csak azért, mert szinte az összes nagyobb városban lehet szobát találni egy éjszakára is, Pesten is már 2500-3500 ft körül bőven vannak jó helyek. Keresel egy szobát, aztán buli előtt elmész oda, viszel magaddal másnapra váltóruhát meg amit gondolsz, ott hagyod a szálláson így nem kell magaddal hurcolni. Így tudsz aludni is, másnap zuhanyozni, normálisan elkészülni, stb., és bemenni az egyetemre.
2017. febr. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen erre én is gondoltam, egyébként Debrecen. Csak nem tudom hogy itt is van-e ilyen.
2017. febr. 22. 21:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Rákerestem, csak a szállás.hu-n 8 helyet találtam 3800-6000 ft között egy éjszakára, konkrét helyet nem linkelek, mert nem tudom hogy merrefelé lenne alkalmas, meg mennyit szánnál rá, de tuti hogy van, szóval érdemes körbenézni.
2017. febr. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez is jó sokba kerül..igazából csak azzal van bajom hogy reggel 5-kor jön busz.
2017. febr. 22. 22:33
 5/5 anonim ***** válasza:
En amugy nem értelek téged. Bár en Pesten vagyok egyetemista, de ott körülbelül minden buli tart vagy 5-6ig, mi pedig hét körül szoktunk haza esni. Ezek utan pedig lehet menni orara vagy aludni, ki hogy dönt. Néha ki lehet hagyni, főleg hogy előadásokról van szo. Plusz a havi 1-2 buli szerintem elég, nekem van hogy annyit se megyek, hanem inkabb inni megyünk, legalábbis nálunk inkabb ez van divatban.
2017. febr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!