Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek egy lánynak...

Szerintetek egy lánynak milyen korban normális ha bulizni kezd járni?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és a baráti köröm főleg 3 évvel idősebbekből áll. Ők nagyon gyakran járnak bulizni, és viszont nem. Egyszer-kétszer voltam velük, de úgy érzem ez még korai nekem. (Nem csináltam semmi rosszat!) Engem szerencsére elég jól neveltek, de persze egy hülyeség sincs amiben nem voltam benne. Mikor kéne elkezdeni ilyen helyekre járogatni szerintetek?

2013. máj. 10. 13:22
 1/4 anonim válasza:
Én 13 éves fiú vagyok szerintem nyugottan! Mehetsz bulizni ha tetszik!
2013. máj. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, én úgy 15-16 éves koromtól mentem a nővéremmel, de az más, mert ő idősebb 5 évvel, és a szüleink rábíztak simán. Szerintem egyedül, barátokkal inkább 16-17 éves kortól normális eljárni este. Egy 14 évesnek szerintem még inkább otthon a helye éjszaka. Persze mondjuk moziba, bowlingozni, biliárdozni, kávézóba beülni lehet már a te korodban is, de 10-re még nyári szünetben is haza kéne érni.
2013. máj. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

16-17.

14 az elég korai szerintem.

2013. máj. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!:) Csak kicsit nehéz, mert mindenki mást mond.
2013. máj. 25. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!