Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy-hogy ennyi ember (sok...

Hogy-hogy ennyi ember (sok kölyök) elhiszi, hogy Radics Peti Ricardos videósorozata valódi?

Figyelt kérdés

nem igaz, hogy ennyien nem vágják le, hogy ő kreálta az egészet, nagyon gáz

Petitől jó húzás, bevált és le a kalappal, de ez a sok idióta hogy-hogy igy bekajálja?


2017. márc. 1. 12:35
 1/9 Frank Raynold válasza:
78%
Miből gondolja,hogy a sorozat nem valódi?
2017. márc. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Miért ne lennének valódiak? Szerintem te nem a videókra gondolsz hanem a bennük megjelenő szövegekre. A szövegek kitaláltak.

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

2017. márc. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

igen úgy értettem, bocsi utólag olvasva nekem is feltűnik:)

köszi a linket

2017. márc. 2. 10:00
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
agyhalottak, sajnos. tényleg nem is ez a legnagyobb probléma, hogy komolyanveszik, hanem az, hogy valakinek ez valami újdonság, és mielőtt Radics Peti nem hozta fel ezt a témát, soha életükben nem láttak még facebook-on hasonlókat. én napi szinten látok, nincs ebben semmi különleges.
2017. márc. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

hát én nem látok

a kezdeti 300-400 ismerős összeszedése után(1-2hónap) szembesültem vele végülis, lezúztam 80 ismerősre, nem látok semmi olyat amit nem szeretnék :') belikeoltam az oldalakat amiknek a hireire,postjaira kiváncsi vagyok aztcső

Petit nézem a Potter Albert és más sorozatok miatt amiket imádok, elismerésem, szép húzás volt tőle, nem rá haragszom hanem a kreténekre akik bekajálják :') de ezeket a facebookosat nem is nézem, igy nekem nem is vicces :)

2017. márc. 2. 19:24
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Nem csak Ricardo, a sztorik 90%-a kitalált.

De aki mégis azt hinné, hogy Ricardo létezik, az nézze meg a CES-es videót. Mégis, hogy jutna ki oda, meg hogy lopna el észrevétlenül egy 3 monitoros szettet? :D ráadásul ha megnézitek, minden egyes komment alatt "épp most" szerepel.

Az első rész amúgy még hihető (bár a metrón telefonnal elszaladós rész már nagyon gyanús volt, ilyen véletlen egybeesések nincsenek), a másodikról és a mozi exkluzív változatban lévő szerepléséről viszont egyenesen ordít, hogy kamu. Megjegyzem, hogy ugyanebben a tesitanáros sem igaz, mert nem létezik, hogy 1) a mai, életét a facebookon élő fiatal generáció ne tudná, hogy a kommenteket nem csak ők látják, 2) nem tudja, hogy kell kommentet törölni, 3) publikusan rágalmazza a tanárait.

Én szeretem a FB idiótákat, mert vicces, bár az utóbbi időben - főleg a ricardos részek - kezdenek átcsapni erőltetettbe, megjátszottba.

Akik meg ilyeneken akadnak fent, hogy "2012-es posztok", meg biztos nincs ennyi ideje kamu profilokat gyártani: nem kell semmilyen kamu profilt létrehozni ehhez, sőt, időgépet sem kell építeni. Fogsz egy random posztot, Chrome-ban jobb klikk és Inspect, majd forrásban átírod a nevet, szöveget, dátumokat, meg az összes kommentet arra, amire csak akarod. Persze lehet photoshopolni, de nincs értelme. Így egyszerűbb. Illetve vannak fake facebook post generator oldalak is, kb mióta a fake iphone conversation generatorok is léteznek. Na, az olyan screenshotokat is hányan bekajálták, még az sem zavarta őket, hogy magyar a szöveg, felül meg Verizon vagy AT&T virít. :D

2017. ápr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

Szóval nem kell mindent elhinni, amit a neten láttok, és valódinak van beállítva. Ha azt mondják, hogy rendelj 20 ezerért egy csomag tablettát, amitől 5 nap alatt lefogyhatsz 30 kilót nulla mozgással, megvennéd? Na ugye.


"Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy nem lehet róluk eldönteni, valódiak-e." - Petőfi Sándor

2017. ápr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Fgame válasza:
29%

Hülyék!

Már indultok is a gyakori hülyék 2-be.

Amúgy meg Ricardó az egy másik név személyi okok miatt.

2017. máj. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%
Ki is a hülye? Aki reálisan gondolkozik, vagy aki ennyi valótlan dolgot képes elhinni? Ugye, kedves utolsó ;)
2017. máj. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!