Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Farmville-n mit kell csinálni...

Farmville-n mit kell csinálni az elültetett növényekkel (mert az enyém elszáradt vagy tönkrement, nem tudom)? Leszedni, gondozni? És hogyan?

Figyelt kérdés

Az állatoknak kell kaja? És honnan? Hogyan lehet farmville-os pénzt szerezni? És hogy kell házat vagy istállót építeni mert kaptam egy lécekből álló istálló és ház alapot is. :D((és mik azok a lila köddé váló ajándékcsomagok?))


tudom hogy ez sok kérdés de nem szeretném ,hogy tönkremenjen a farmom...KÉRLEK SEGÍTSETEK LEGALÁBB AZ EGYIKBEN!!!!!!!!!!!!!!KÖSZÖNÖM :)


2010. máj. 10. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Az állatoknak nem kell kaja. Farmville-s pénzt kapsz magától azt hiszem szintenként, vagy rendelni igazi pénzért. Házat és istállót úgy lehet építeni, hogy vagy veszel farmvilles pénzért mondjuk szöget, vagy ajándékba kapod a barátaidtól. (szerintem hülyeség pénzért venni, kérd meg egy barátodat hogy majd mindig küldjön) közzé is lehet tenni valahogy és aki rákattint az automatikusan küld. Ja és a legfontosabb kérdésre nem válaszoltam:D Szóval mondjuk ültetsz egy 4órát valamit. Akkor az 4óra múlva megérik és minél hamarabb le kell aratnod, mert kb amennyi idő alatt megérik annyi idő alatt el is rohad. Szóval megvérés után 4órán belül arasd le! Ezért elölre el kell tervezned hogy mikor fogsz legközelebb farmozni:D De vannak mondjuk 3 naposak is, az nehezen rohad el mert 3 napod van learatni :D
2010. máj. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :D
2010. máj. 17. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!