Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Jó művész marker-ek? Melyik...

Jó művész marker-ek? Melyik márkát érdemes venni? Főleg olyanok érdekelnek amit magyarországon belül is be lehet szerezni/rendrlni.

Figyelt kérdés

#rajz #művészet #művész marker
2017. márc. 18. 13:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Idehaza Copic-ot (sima, illetve Ciao), Promarkert, illetve Touch Twin/Touch Brush Twin markert lehet beszerezni művészellátókból, illetve hazai forgalmazóktól. A Copic filcek a Neoart, a Promarkerek a Pannoncolor, a Touch Twin pedig a Panton jóvoltából kerültek magyar forgalomba. E három márkáról mindenesetre jókat hallani, noha nekem személy szerint, csupán a Copic, valamint a Promarker kapcsán van tapasztalatom.


Viszont én javarészt külföldről, ezen belül is Angliából szoktam rendelni, egyrészt kényelmi, másrészt anyagi okokból kifolyólag, mindemellett arrafelé a választék is nagyobb.


Igazából egyetlen nagy hátránya van a netről való rendelgetésnek, mégpedig, hogy személyesen nem tudom kipróbálni a filceket, a neten fellelhető színminták pedig olykor igencsak csalókák tudnak lenni. Megesik, hogy két színkód alapján teljesen eltérőnek látszó markerek a valóságban szinte teljesen megegyeznek, s ez, pláne egy ilyen drága művészeszköznél, bizony elég kiábrándító tud lenni.


Ha további kérdésed van a témával kapcsolatban, szívesen válaszolok. :)

2017. márc. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!