Mit rajzoljak?

Figyelt kérdés
Unatkozom és nem tudom mit rajzoljak.

#Rajztipp
2017. márc. 19. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy 140-es Bálna Mercit :D


Viccen kívül:

Kedvenc anime,rajzfilm,esetleg valami számodra kedves tárgyat?

2017. márc. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A pokolban cigiző részeg ördögöt🙆🏼 szerintem el lehet vele szarakodni és nagyon könnyű is👌🏼
2017. márc. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ~Mercii~ válasza:

Szia.

Elmesélek valamit...

Én 10 éves koromban kezdtem el igazán rajzolni..és egyszer azt mondtam a tanáromnak ,hogy nem tudom mit rajzoljak ,azt mondta rajzoljam le amit gondolok ,ami elöszőr eszembe jut, amit éreztem abban aminutumban csodálatod volt, amivel csak azt szeretném mondani ,hogy akármennyire is "érted" a rajzolást ,avagy mégsem azt rajzold ami elüszőr eszedbe jut..még ,ha valami elvetemült szar dolog iskijöhet belőle alényeg ,hogy sírj rajta , vagy azért mert egy nem éppen jó rajz lett , vagy azértmertmegprúbáltad , ill. jól sikerült!

2017. márc. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!