Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudnátok infokat, tanácsokat,...

Viva75 kérdése:

Tudnátok infokat, tanácsokat, tapasztalatokat írni a LesztFesztről, ami Kisvárdán lesz?

Figyelt kérdés
A neten nem nagyon találtam képeket róla. Nem tudom, hogy földrajzilag milyen területen helyezkedik el, hol lesz a színpad, illetve ez a tipikus sátrazós fesztivál vagy ennél ajánlatosabb szobát foglalni az esemény idejére?

2017. ápr. 1. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én tavaly voltam, leírom neked a tapasztalataimat, hátha segít. Nem tudom, hogy idén pontosan hogy lesz, így ne vedd készpénznek, de ez volt tavaly:

Földrajzilag egy kicsi tó körül helyezkedik el, és ahiogy én láttam, nem az a sátrazós fesztivál, így ha több napra jössz, érdemes szállást foglalni. Több színpad is van, a nagyszínpad szabad téren, egy másik a vár belsejében, kettő pedig sátorban (rock és party). Minden színpadon vannak egyszerre fellépők többnyire, de nem zavarják egymást, csak azt hallod, ahol vagy, jó az elrendezés. A vár maga kicsike, és romos, de nagyon jó hangulata van a romos falak között felállított színpadnak. Tulajdonképpen az egész hely nagyon hangulatos a kis tóval meg a várral.

A party sátor vagy rosszul volt elhelyezve, vagy csak a hangosítással toltak el valamit, mert élvezhetetlenül hangos és érthetetlen volt a zene bent. Igaz, hogy ott nagyon keveset voltam, tehát ezt se vedd tényként. Ami egy nagy negatívum, az a koszos és sötét mobil wc. Tudom, hogy egy ilyen helyen nehéz megoldani másképp, de az ember lánya inkább nem iszik semmit, mint hogy be kelljen menni. A koszról nyílván nem a fesztivál tehet, viszont lehet kevésbé piszkolnák össze az emberek, ha szűrődne be némi fény...

Belépéskor belenéznek a kisebb táskákba is, viszont nem szólnak semmit, ha viszel be magaddal pl vizet. A benti árak se vészesek, de szét kell nézni, mert 2 szinte szomszédos büfé közt is nagy különbség lehet árban.

2017. ápr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha még jövőre is aktuális LESZ (haha), akkor keress nyugodtan, helyi vagyok, így szinte bármilyen kérdésedre tudok választ adni. 2018. július 5-7
2017. aug. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!