Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mennyire lenne olvasott egy...

Mennyire lenne olvasott egy olyan blog, melyben saját tapasztalatokat írnék le, és megpróbálnék kialakítani egy író-olvasó kapcsolatot? Ki olvasná szívesen?

Figyelt kérdés
A blogban olyan témákat feszegetnék, hogy társadalom kritika, családi probléma, pályaválasztás, azaz olyan dolgok amin én keresztül mentem és hátha jobban tudok segíteni valakinek aki korban közelebb áll hozzám.

2016. máj. 10. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Kismillio es meg otven ugyanilyen van, tumblr-on is, youtube-on is, meg kb. minden letezo blogfeluleten. Ha be akarsz allni a sorba, tessek, de tenyleg semmi ertelme.
2016. máj. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs ember aki ezt megmondja..

Az biztos, hogy nagyon nehéz új blogosként sok (vagy akár csak minimális) olvasót szerezni. De próbáld ki magad! Egy hónap alatt kiderül, mennyire találsz célközönségre. Na meg az is kiderül, te mennyire vagy aktív. Nem ritka a kezdeti lelkesedés, ami a pillanatnyi fellángolás elmúltával elfogy. A blogoló meg rájön, hogy nem is nagyon akar ezzel foglalkozni.

De amúgy én pl szívesen olvasnék ilyen témákról. Hány éves vagy?

2016. máj. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
19 éves múltam.
2016. máj. 10. 11:34
 4/5 anonim válasza:
Sok hasonló személyes blog van, én is olvastam már párat közülük. Általában egy gyűjtőoldalon szúrom ki őket: www.blogolj.eu
2016. máj. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Siklósi Botond válasza:
Az, hogy egy blog mennyire olvasott, sok dologtól függ. Mi októberben kezdtük és jelenleg a lapletöltések száma átlépte a 107.000-et. Amennyiben jó a téma és kitartó vagy, még az is lehet, hogy sokan olvasnak.
2016. máj. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!