Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Reakció videókat szeretnék...

Reakció videókat szeretnék csinálni a youtube-on található magyar nyelvű videókból, amiket még nem láttak a résztvevők. Melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 7. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyiket sem, inkább csinálj valami egyedit.
2017. ápr. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne más tartalmára épülő videókat csinálj mert azokkal szemben már a youtube is szigorúan fel fog lépni.

Ha más videóját játszod be és arra reagálsz akkor az azt jelenti hogy a tartalom 90-95%-a nem a sajátod hanem a videó eredeti készítőjének tulajdona.

Ilyen a gameplay videó is ahol a tartalom 90-95%-a a játékot fejlesztő cégé.

Vagy egy atmoszféra és hangulatteremtő jogdíjas zene lejátszása a videódban kb 50%-át adja a tartalmadnak ami szintén nem a tiéd.

Az egyedit úgy kell érteni hogy nem használsz fel semmi olyan tartalmat a videódhoz amit más állított elő és esetleg csak szabadon felhasználható részek és képek és zenék vannak benne.

2017. ápr. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik nem értitek a reakció videó jelentését. Mutatok olyan vicces,érdekes,sokkoló videót valakinek aki még nem látta és felveszem ahogy reagál rá. Rengeteg ilyen van a jutubon, az a kérdés hogy melyik magyar nyelvű videókat mutassam meg nekik hogy eldobják az agyukat tőle.
2017. ápr. 8. 14:19
 4/8 anonim ***** válasza:

Tudom hogy újszülöttnek minden új de mi nem vagyunk újszülöttek (az elsővel együtt). Lehet hogy nálad is idősebbek. Lehet hogy kétszer.

Láttam már jónéhány videót és tisztában vagyok azzal mi a reakció videó jelentése. Pontosan arra reagáltam előre amit az előbb írtál. Attól meg hogy rengeteg ilyen van még nem lesz teljesen korrekt más által feltöltött videót felhasználni a saját videódhoz. Mert itt más által feltöltött videót használsz fel a saját videódban ahogy te is írod. Mert azt a videót amit szerinted még nem látott az akinek megmutatod szintén megcsinálta valaki és annak az eredeti készítőjének és feltöltőjének is az engedélyét kell kérned ehhez. hogy felhasználhasd. Ha ez megvan és engedélyt kaptál rá akkor használhatod.

2017. ápr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Biztos hogy idősebb vagyok nálad és egyáltalán nem kell kérnem senkinek az engedélyét hogy csináljak ilyen videót. Csak annyit kértem hogy ajánljatok videókat. Ha ez neked nem megy vagy nem akarsz segíteni akkor ne itt okoskodjál léccives.
2017. ápr. 9. 12:24
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem szemétségből és nem kötekedésből írtam hogy engedélyköteles mások anyagainak a felhasználása...

...és hogy időseb lennél azt nem hinném :)

A mai fiatalok enyhén szólva is szarnak a jogra. Lásd a csodálkozó kérdéseket hogy "törölték a videómat a zene miatt" vagy "törölték a videómat arra hivatkozva hogy jogtalanul használtam fel videóbejátszásokat".

Ami ilyen videó megmarad az vagy annak köszönhető hogy az eredeti készítő engedélyezte a szabad felhasználást vagy a felhasználó engedélyt kért vagy a youtube algoritmusa (ami egyre tökéletesebb) nem ismerte fel valamiért a tartalmat.

2017. ápr. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Csak az eredeti felvétel hangja lenne a videón és a néző feje aki először lát valami vicces vagy morbid videót.

Nem hiszem hogy a rossz minőségű hangsáv miatt letiltaná a frutyub.

Szóval az okoskodás helyett inkább ajánlj valamit.

2017. ápr. 9. 18:57
 8/8 anonim ***** válasza:

Én a tényeket írtam le és nem okoskodtam. Ezeknek utána lehet olvasni. Erre azért van szükség mert sokan lopják mások anyagait.

Ha nem tűnt volna fel abban adtam iránymutatást hogy milyen videók között kell és lehet keresni. Az olyanok között amiket a feltöltő enged ilyen célra felhasználni. Most hiába linkelnék ide neked bármelyik magyar videót azt nem biztos hogy felhasználhatod bármilyen módon is. De csak okoskodsz hogy szerinted bármit fel lehet használni.

2017. ápr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!