Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ajánlanátok ilyen k-pop...

Ajánlanátok ilyen k-pop fanfic-eket?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy:

- Több részes legyen (tehát ne 1-2-3 részes, hanem hosszabb).

- Slice-of-life legyen, ne fantasy, angst, dráma, vagy hasonló. (a vicces+romantikus párosítás lenne a legideálisabb)

- Mindegy, hogy hetero, yaoi vagy yuri, és a 18+ se gond, de azért a sztori legyen benne a fő, ne csak értelmetlen 18+-as jelenetek tegyék ki a történet háromnegyedét.

- Legyen igényes (ne tele helyesírási hibával, stb.)

- A banda szinte mindegy, de előny, ha ezek közül valamelyik: BTS, Seventeen, NU'EST, Shinee, BTOB, BLACKPINK, VIXX, vagy esetleg EXO (és MVP, de ők frissen debütáltak).

- Magyar legyen.

- Blogos, és NE wattpados.

Ez így visszanézve elég sok kikötés, de remélem azért valaki tud segíteni. ^^



2017. ápr. 10. 17:36
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]

A jelenleg futó fanfictionök közül ez a személyes kedvencem. Az író hosszú részeket ad ki a kezei közül, remekül fogalmaz és a sztori sem mindennapi, nem sablonos. Mindenképp érdemesnek tartom, hogy beleolvass!

[link]

Ezt is ajánlom figyelmedbe, 49 fejezet, de fel sem tűnik, én csak úgy ittam a fejezeteket.


Most csak ezek ugrottak be, amik hosszabbak egy-két résznél és a többi kikötésnek is megfelelnek.. Remélem azért tudtam segíteni.

2017. ápr. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!