Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miből van ennyi pénze ezeknek...

Miből van ennyi pénze ezeknek a lányoknak?

Figyelt kérdés

Instagramon felfigyeltem arra, hogy vannak olyan huszonéves lányok, akik minden nap kávézóban isznak valami különlegességet, sok ruhájuk van, folyton külföldöt járják, tele van az oldaluk azzal, hogy az azurkek tengerparton kokteloznak. Nekik nem kell dolgozni? Miből lehet igy elni?En mar annak örülnék, ha csak évente elmehetnek nyaralni, nemhogy egész évben többször. És ezt nem lebaszáskent irom feléjük, hogy jajj bezzeg ő állandóan megy, én meg soha sehová. Csak elgondolkodtam, hogy magyarok, fiatalok és ilyen életét élnek.

De persze rengeteg a külföldi ilyen lány. Nem tudom mivel értek el ezt.

Szerintetek?


2017. ápr. 12. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Prostik
2017. ápr. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 90%-ban nem nekik van ennyi pénzük, hanem apucinak, anyucinak.
2017. ápr. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ügyeskednek.

Egyetem mellett kis diákmunka, ösztöndíj, szülők besegítenek, a mindennapos kávé, ruhákodás, buliravaló összejön. Külföldre ki lehet menni csereprogrammal, nem egy volt osztálytársam töltött el fél-egy évet kint, utána megint egy kicsit máshol, mindig kötődnek barátságok, meghívogatják egymást, akkor csak a repjegyet kell fizetni. Esetleg aki kapcsolatban van, azt a párja is elviszi nyaralni, saját családjával is tud menni...

Nem olyan ördöngösség ez.

2017. ápr. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szülőktől vagy az épp aktuális pasijától, akinek a vérét szívja.

Ha megdolgoznának érte, akkor nem vernének el ennyi pénzt hülyeségekre.

2017. ápr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hogy diákmunkából nem, az fix. Legalábbis eleg kicsi a valószînűsége. Ok, tegyük fel, a szülők jól keresnek, támogatják, és mellette dolgozik is, és ha van barátja, együtt van annyi pénzük, hogy eljárkáljanak nyaralni, illetve neha mennek esetleg a családdal is, így összeadódik a több nyaralás. De ez csak az optimálisabb és jobbik eset, amit szeretne hinni az ember, de az igazság sajnos sokszor nem ilyen egyszerű. Sokan élősködnek a pasijukon, és direkt pénzes pasikra hajtanak, esetleg sajnos k..kodnak is, röviden, tömören. Sajnos nem is kevés ilyen egyetemista, főiskolás lányt ismerek.
2018. júl. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is egyetemista vagyok, támogatnak meg a szüleim, és mellette diákmunkával megkeresek havi 60-100ezer ft közt, párom teljes munkaidőben dolgozik, 150et megkeres, és sokszor így is alig húzzuk ki hó végéig, nem,hogy havi szinten utazgatni, meg luxus cikkekre költeni.Es egy pici lakasban élünk, amit úgy örököltünk, szóval még csak nem is egy horror draga albérletünk van.
2018. júl. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!