Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok nagy része miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok nagy része miért tesz ki magáról olyan képet aminek láttán az embernek egy prosti jut az eszébe? Ezeknek a lányoknak mind swag, szűk terepmintájú nadrágos paraszt kell nem? 20/F

Figyelt kérdés

Az olyan képekre gondolok amin csücsörítenek, a kezüket az arcuk mellé emelik, pucsítanak stb.


Miért olyan kevés a normális lány aki normális képet ki tud tenni magáról profilképnek?


Arra van igény hogy odakommentelje a sok suttyó hogy milyen ,, fullos " lett a képe és aztán összejöhessen egy swag ecsetfejűvel?


Miért van ilyen kereslet a terepmintás ecsetfejű suttyókra akik az alkoholizáláson, bulizáson kívül szinte semmihez nem értenek?



2016. febr. 13. 20:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Az ember meg tudja válogatni az ismerőseit és még fb-on is. Tehát, ha nem vagy kíváncsi az ilyen jellegű képekre, és a felhasználójára, akkor egy-két klikk és lehet törölni őket.


A mai társadalomban és a világban tömeggyártás van, mindenből és mindenkiből, nagyon kevés az egyedi ember.

2016. febr. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%

Mert ez a divat sajnos. Az ilyen fiatalok nem törődnek a jövőjükkel még, nincsenek céljaik, álmaik. A legnagyobb kihívás az életükben, hogy villoghassanak a haverok előtt, h milyen menő csávót/csajt sikerült összeszedni az előző esti bulin.

Valaki a média befolyásoltsága miatt válik ilyenné, valaki nem akar szürke szamár lenni, hanem olyan mint a többi "barátnője", így ő is átmegy ribibe. Ilyenkor megjelenik az elvárások listán a BMW, de megmondani már nem tudja, h miért kell az, csak legyen.

Az ilyen emberekre nem kell időt pazarolni, felesleges velük foglalkozni. Majd évek múltán rájönnek, hogy máshogy kellett volna csinálni 1-2 dolgot.

2016. febr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

"Arra van igény hogy odakommentelje a sok suttyó hogy milyen ,, fullos" - ennyi.


Amúgy nagyon sok normális lány van, aki nem tesz fel szinte semmilyen extra képet magáról. Persze többségében azért, mert nem tudnának versenyezni az amúgy is fotosoppolt konkurenciával, másrészt nem igénylik ennyire a kéretlen bókokat ismeretlen farokverőktől.

A facebooknak sose higgy el semmit!

2016. febr. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Mert valojaban prostik, csak nem penzben kerik a fizetest.
2016. febr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Sunshinedoll ***** válasza:
25%

Mert a nők azt tesznek ki magukról, amit ők akarnak. Sokkoló, nem?

A pasik mért raknak ki magukról olyan képet, ahol egy hal van a kezükben?

Komolyan mondom, a halakkal pózolók egyúttal azt is kiírhatnák, hogy "rasszista vagyok". Nem tűnt fel nektek, hogy a profilképükön halat tartó férfiak mind rasszisták?

A másik kedvencem az, mikor olyan fejet vágnak, mintha egy különösen nehéz deriválást próbálnának megoldani.

Meg amikor félmeztelenül szelfiznek. Komolyan mondom, lehetne egyes férfiaknak egy kis tartásuk és nem félmeztelen képet kirakni magukról, mint a hímringyók.

2016. febr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert ezek a lányok nagyon önbizalomhiányosak, ill. a mai fogyasztói társadalom által sikeresen torzított világ -és önképpel rendelkeznek: a felszín, a látszat, a külső minden, legyél "fullos", mutass minél többet, minél jobb nő vagy (=minél pucérabb és dughatóbb vagy), annál többet érsz. A s.egg, mell, és egyéb mutogatása az önbizalom-tuning legegyszerűbb módja: nem tettél semmit, mégis dőlnek a "bókok". Igen, nagyon sok lánynak a "b@.sználak" bóknak számít. :( Mert az önbecsülésük a béka s.gge alatt van, és sajnos nem is látják, hogy mennyivel többek, vagy többek lehetnének ennél...
2016. febr. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6. ott a pont
2016. febr. 13. 20:55
 8/13 anonim ***** válasza:
58%

Nekem olyan profilképem van, ahol az arcomhoz emelem a kezem, bár nem tudom hogy mentség e, hogy egy fotós csinálta, mert én voltam a modellje.

Arra igényem, hogy ilyen kommenteket hagyjanak nincsen.

2016. febr. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Egyrészt szerintem unatkoznak a lányok. Nincs mivel foglalkozniuk, mert ugye könyvet olvasni és tanulni ciki. Hangszereken nem akarnak játszani, mert azt hiszik, hogy nagyon bonyolult, rajzolni meg csak a gyerekek szoktak és még sorolhatnám... Tehát nincs hobbijuk. A tökéletes képhez egész nap készülnek, a képek elkészítése is igénybe vesz jó pár órát, aztán még a több száz kép közül ki kell választaniuk a legjobbat. Ja várjunk csak! Ez a hobbijuk! Ja és mi a menő? Piálni, költeni apuci-anyuci pénzét, akik lehet, hogy a belüket is kidolgozzák, hogy a lányuk boldog legyen. Bár szerintem itt már a nevelésben is akadnak gondok, de az már más téma.

Másrészt meg az önbizalom hiánya. Így érzik magukat valakinek. Közben csak egy tömegcikket csinál magából. Akik komoly kapcsolatot keresnek, nem állnak le egy ilyen lánnyal. Csak azok, akik szórakozni akarnak velük. Egy igazi nő nem bocsátja magát eladásra. A piszkos részleteket csak egy valaki tudja, nem az egész világ.

Ami szerintem még közrejátszhat, az a függőség, ami kapcsolatban áll az önbizalomhiánnyal. Úgy érezhetik, hogy muszáj posztolniuk ilyen képeket, hogy érkezzen a lájk, amitől ők jobban érzik magukat..


A fiúk meg.. hát igen. Az ilyenek csak a rövidtávú lányokat keresik. Nem kell sokat vesződni velük, az ilyen lányok meg már egy kommenttől elalélnak. És gondolom az ecsetfejek meg azért néznek így ki, mert az ilyen lányoknak ez bejön, bár a fiúk világában nem vagyok annyira otthon.


Az ilyen emberek buták és ezeket nem tudják felfogni. Ilyen lányok voltak általános iskolától kezdve a legjobb barátnőim, azért tudok ennyit róluk. Be akartak folyásolni állandóan. Annyit viszont elértek, hogy azóta is rondának tartom magam (igen, én voltam mindig az a "bandából", akit meg lehetett bántani, mert nem akartam azt csinálni, amit ők...na mindegy), pedig a környezetem mást sugall... de én nem tudom elhinni egyszerűen. 16 éves koromban megszakítottam velük a kapcsolatot. Ők most facebook k*rvák, nincs senkijük. Azóta ők is elkerültek egymástól és mint látom, nincsneek közös pucsítós-csücsörítős képeik, ez náluk mindig is azt jelentette, hogy összevesztek. Azaz nincsenek barátaik sem jelenleg... Nekem lassan 4 éve van barátom, megismerkedtem értelmes, kedves emberekkel, akik ma már a barátaim.


Ilyen lányokkal nem éri meg barátkozni. Sokkal jobb emberek léteznek, csak magunktól vesszük el az időt, ha velük töltjük. Csak egyszer élünk, minden percét ki kell használni az életünknek! 20/L

2016. febr. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Én nem értem miért kell ebből ekkora ügyet csinálni... Az hogy szépek, fiatalok és ezt szeretik is ezt megmutatni az nem azt jelenti hogy buta libák... És csak felszines kapcsolataik vannak...

Nekem konkrétan 2ilyen lány ismerősöm van a facen, naponta kb 3-4 csücsöritős, cici villantós, pucsitos képpel talalkozok roluk a neten és mégis nagyon klassz kis huszonéves csajok, évek ota tartó párkapcsolatuk van, fősulira járnak, sok ismerősük van és nagyon jó fejek!

Ők csak szeretik megmutatni azt hogy fiatalok, szépek és ennyi. Lehet önbizalomhiányból fakad, bár nem hiszem, egyszeruen csak elvezik.ezt a magamutogato vilagot amiben elunk. Szerintem nincs ezzel semmi problema.

Akik csunyabbacskak azok meg valamilyen szinten irigyek szerintem, nekem ne mondja senki hogy nem élvezi mikor jon a sok like egy egy jol sikerult kepere... Na ugye ugye ;)

2016. febr. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!