Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan élhetnék tartalmasabb...

Hogyan élhetnék tartalmasabb életet?

Figyelt kérdés

Ha nincs pénzem...

Nem azt mondom, hogy minden kikapcsolódás pénzbe kerül, de szerintem a legtöbb mégis...

Évente 1-2 alkalommal megyek moziba, nem tudok minden másnap a mekiben ülni vagy kávézókba járni. Utazgatni meg egyáltalán nem. Mindig itthon vagyok. Úgy érzem teljesen elpocsekolom az életem. Soha nem történik velem semmi. Nem akarok a "bezzeg masok a facebookon" dologgal jönni, de tényleg azt latom, hogy amíg én évente egyszer jutok el valahová, masok minden héten mennek valamerre, rendezvényekre, mindem filmet moziban néznek meg, kávé, kaja a városban stb. Mennyibe kerül ez nekik?El tudnak költeni minden hétvégén akar 10ezret?


2017. ápr. 14. 14:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Semmibe nem kerül kisétálni egy közeli parkba, erdőbe, tóhoz, stb. Van rengeteg lehetőség önkéntes munkára is különböző nonprofit szervezeteknél. Ott értelmesen töltheted az idődet, és barátokat, ismerősöket szerezhetsz.
2017. ápr. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!