Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van olyan csaláskód, amivel a...

Van olyan csaláskód, amivel a gyerekek szülők nélkül élhetnek otthon? (Sims 2)

Figyelt kérdés

2013. jan. 6. 15:09
 1/6 MissYvonne ***** válasza:
Hát,mondhatni.Először is mikor még csak a városba vagy,le kell nyomnod a shift/ctrl/c billentyűket egyszerre,utána a fehér sávba ezt a kódot: boolprop testingCheatsEnabled true (figyelj a kis és nagybetűkre),utána akkor megcsinálod a tegyük fel két gyereket. Ha azt akarod,hogy később összejöjjenek,akkor két öreget is kell csinálni,minden gyereknek egy szülő. Beköltözteted őket a lakásba,és akkor shift és jobb klikk az első öregen,és megkeresed a spawn menüpontot,azon belül a Rodney's Death Creator-t,és a sírkőn kiválasztasz egy általad szimpi halálmódot.Ugyanezt megcsinálod a másikkal.De lehet,hogy ez nem működik,régen játszottam már vele.Akkor a másik verzió,hogy veszel számítógépet,miután beköltöztetted őket,és keres új lakást az egyik öreg,és a másik öreget választja ki párjául,akivel elköltözik.Szerintem inkább ez az utóbbi működik. :)
2013. jan. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én nem hallottam olyan csaláskódról ami elfogadná hogy a gyerek szülő nélkül legyenek és a boolprop testingCheatsEnabled true kódot ismerem de nem erre jó de régebben ezzel a dologgal én is kisérleteztem és tudom hogyan kell hogy szülő nélkül éljenek ami a lényeg hogy a dadust folyton fel kell hívni pl ha a suliból jönnek haza akkor rögtön hívni kell a dadust.ennyi és jó szórakozást!
2013. jan. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én nem hallottam olyan csaláskódról ami elfogadná hogy a gyerek szülő nélkül legyenek és a boolprop testingCheatsEnabled true kódot ismerem de nem erre jó de régebben ezzel a dologgal én is kisérleteztem és tudom hogyan kell hogy szülő nélkül a éljenek ami a lényeg hogy a dadust folyton fel kell hívni pl ha a suliból jönnek haza akkor rögtön hívni kell a dadust.ennyi és jó szórakozást!
2013. jan. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
csak ha tinik is élnek a gyerekekkel. Én ilyenkor a szülőket kiköltöztetem a házból, és így szüleik is lesznek ( a jó oldala hogy nem sírnak folyton utánuk mert nem haltak meg), csak nem a házban.
2013. jan. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tippeket. :D
2013. jan. 7. 19:59
 6/6 anonim válasza:
Milyen abszurd kérdés ez? Van valami bajod a szüleiddel, hogy félre sepernéd őket?
2013. jan. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!