Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy végződik...

Szerintetek hogy végződik Naruto anime/manga?

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Mind elpusztulnak egy nagy robbanásban.
2010. máj. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
Naruto meghal és hokageként temetik el.Sasuke is kilehelli lelkét.
2010. máj. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
36%
Naruto és Akura beállnak az akatsukiba és egy egységes államot hoznak létr jó mi??
2010. máj. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kiszabadul a 10 farkú, szal naruto meghal, sasuke legyőzi a 10 farkútmadarával, együtt
2010. máj. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 LightOfDarkness ***** válasza:
Most,hogy kabuto elintézte,hogy az összes eddigi halott szereplő feléledjen,egy kicsit,sőt szinte telljesen az ő oldalukra billent a mérleg.
2010. nov. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hát nekem nagyon gyanús, hogy Sasuke és Naruto meghalnak..hogy Sakuraval mi lesz...XD azt nemtudom. Pedig én egy abszolút happy endet szeretnék, hogy mindenki boldog, meg hogy Sasuke is visszamegy Konoha-ba...de szép is lenne...
2010. nov. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sasuke kiengedi a 10 farkút v mi, Sasuke meghal, és Naruto is és még páran meghalnak a csatában és h Sakurával milesz azt énsem tom elképzelni...sztem ő is meghal ennyi erővel XD
2010. nov. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%

Sasuke meghal, Sakurát jól megb***ák, Naruto meg meghal, de aztán feléled és Hokage lesz...

Bár azok alapján amiket itt hallok, hát ez már tényleg kezd olyan lenni mint a Barátok Közt. Hogy akkor most meghal, de feltámad stb... Sz*rom le magasról, inkább elolvasom a Hagakure-t!

2011. ápr. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem Naruto legyőzi Madarát és Obito-t. Sasuke megérti Itachi érzéseit stb. és visszamegy Konohába. Mivel Tsunade meghal, ezért Naruto lesz az új Hokage. Sakura elismert szanitész ninja lesz :)

Én optimista vagyok :)

2012. okt. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9-es vagyok

Vagy éppen Kakashi győzi le Obito-t.

2012. okt. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!