Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek is egyre szánalmas...

Szerintetek is egyre szánalmasabb a naruto anime?

Figyelt kérdés

Szerintem már átlagon aluli,egy műsor.

Egyre több a filler, a sztori semmit nem halad, ezen kívül majdnem minden csatát unalmasra és kiszámíthatóra csinálnak.

Néha-néha azt hittem,legalábbis reménykedtem benne,hogy végre megkomolyodik az egész,de hát nem igazán akar...

Már ott tartunk lassan,hogy a cél közönség a 6-7 éves gyerekek lesznek azokkal a nevetséges harcokkal és a sztorival


2011. szept. 2. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is unom, talán azokat a részeket bírom amikor Sasuke felbukkan és gonoszkodik egy kicsit XD de különben végig beletekerek úgyhogy kb 10 percet látok minden részből
2011. szept. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 needless válasza:
jah...egy kicsit tényleg vontatott volt már az a sok filler(néha azért voltak benne jó, vicces pillanatok) DE végre it az Újév és január 5-től úgy tudom h folytatódik a rendes sztori :)
2012. jan. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát tényleg elég unalmas egésszen a 166 .részig:)
2012. aug. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!