Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Senki nem...

Mit csináljak? Senki nem képes felfogni, hogy nem akarok menni az érettségi előtt levő bankettre?

Figyelt kérdés
Mindenki azzal nyagadt, hogy miért nem akarok menni, mikor ekkor bulizhatunk együtt utóljara, meg ilyesmi. Őszintén, kit érdekel? Egyik osztálytársam sem fog annyira hiányozni, csak úgyebár ezt igy nem mondhatom meg nekik. A szüleim is feszt azzal vannak, hogy bánni fogom ha nem megyek el, meg milyen jó lesz, hogy ők nekik is annak idején nagyon jó volt. Hát nem tudom elképzelni, mi lehet annyira jó egy banketten, amúgyis útálok bulizni, meg annyi emberhez főként nincs kedvem .

2017. ápr. 21. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Mióta van érettségi előtt a bankett?:0

Amúgy ha nem akarsz menni, akkor ne menjél, de szerintem is érdemes elmenni, még akkor is ha úgy gondolod hogy nem fogod magad jól érezni. Én se vagyok nagy bulizós, meg nem szeretek nagyon kimozdulni se, de eddig akármikor belementem valamibe amibe eredetileg nem akartam mindig jó vége lett és sajnálnám ha nem lennének meg azok az emlékek amiket ott szereztem. Nem azt mondom hogy mindegyik fergeteges volt, de nem voltak rosszak és utólag visszanézve jó döntést hoztam.

2017. ápr. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Romaniaban lakom es itt erettsegi elott van :) Koszi a valaszod :)
2017. ápr. 21. 20:16
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Ezek sajnos "kötelező" dolog néha. Persze nem szó szerint.

Elmész, ott vagy, majd lelépsz. Szokták mondani "pofavizitnek" is. Az a lényeg, hogy látják, tudják, hogy ott voltál.

Most az a fél vagy egy óra nem lehet annyira rossz.

Én se szeretek semmi ilyesmit, pl. a szalagavató, bankett, ballagás stb. számomra sem szimpatikus dolog, de vannak olyan dolgok, amiket néha muszáj bevállalni.


Hogy miért?

Később lehet bánni fogod (bár a saját tapasztalatomból nem hiszem...), illetve mivel a közösséghez tartozol ,ennyit meg kéne tenni, mert utána sokáig hallgathatod, hogy miért nem voltál ott. Akár a szüleidtől, osztálytársaidtól, tanáraidtól. Még az is lehet hiányolnának is, ha Te nem mennél el egyedül.


Egyszerűbb fél órát ellenni , mint magyarázkodni miért nem mentél el. Nem kell bulizni, inni stb.

Illetve ne elsőnek lépj le, mert az is ciki tud lenni néha.


Gondolom Te sem vagy társasági ember túlzottan, te sem kedveled, ha tömegben kell lenned.


Természetesen, ha annyira nem akarsz menni, nem muszáj.

Betegségre bármikor lehet hivatkozni, bárkinek :)


F20

2017. ápr. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ezekre sajnos "muszálj"elmenni de ki tudja mi történik ott 😊
2017. ápr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!