Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudtok nekem mondani vicces...

Tudtok nekem mondani vicces illetve kínos történeteket? Nevetni van kedvem😄

Figyelt kérdés
Vicces,kínos,történetek

2017. ápr. 25. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik szomszédom annyira belefeledkezett a beszélgetésbe az utcán, hogy nem vette észre a gatyájából kiszakadt a gatyagumi. Lecsúszott a bokájáig a nadrág, de csak beszélt csak beszélt tovább. Egy szál bugyiban meg egy felsőben állt az utcán. Egy másik szomszéd aki pont jött valahonnan szólt neki, hogy nem igaz, hogy ennyire meleg van, hogy a gatyája sincs rajta :D
2017. ápr. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Voltam egy ismerősömnél(lány),hülyéskedtünk meg minden. Tudta, hogy félek a pókoktól, ezért gondolta megviccel. Azt mondta, hogy mögöttem van egy pók, én hátranéztem, erre ő meg megdobott egy párnával. Úgy megijedtem, hogy felborultam, kirúgtam az üdítőt és még be is fingottam. Nagyon kínos volt! XDXD
2018. jún. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!