Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Angliában a pincérek bal...

Angliában a pincérek bal oldalt mennek ki a lengőajtón?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodom, hogy Angliában ugye a közlekedés fordított, bal oldali. És ezért jutott eszembe, hogy akkor az étteremben a pincérek is bal oldalt közlekednek, és nem a jobbon, ahogy Magyarországon?
2017. ápr. 27. 22:05
 1/2 anonim válasza:

Ezt a kérdést csak most tálaltam meg, és gondoltam valaszolok, érdekes gondolat. :D


Én Skóciában dolgoztam, ott pontosan igy volt, balrol be, jobbrol ki, de ez a konyha kialakítása miatt is szükséges volt, hanem egymás útját kereszteztük volna. :)

2017. okt. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Na, most ez kicsit furán irtam le, én a konyhaba valo járást irtam, te meg az onnan kifele járást. :))


Konyhabol etterembe balrol ki jobbrol be, etterembol konyhaba balrol be jobbrol ki.

2017. okt. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!