Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen cikis, kínos, vicces...

Milyen cikis, kínos, vicces történeteket ismertek vagy történtek meg veletek?

Figyelt kérdés

Lehet az akár iskolában, munkahelyen, utcán, felelsz vagy merszezés közben, bárhol.

A válaszokat köszönöm!



2017. máj. 1. 10:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Velem is történt egy pár, kíváncsi vagyok másoknak mennyire vicces, kínos az életük.
2017. máj. 1. 10:45
 2/5 anonim válasza:
100%

Az volt a feladatom, hogy nyaljam végig egy fiú száját. (Lány vagyok) Csak kisebb volt nálam, így véletlenül az orrába nyaltam bele. De másodszorra sikerült.

Egyik osztályrársam feladata volt, hogy fogja meg egy másik osztályrársam seggét, de 2 nap haladékot kapott. A lány meg nem tudta, hogy mit kell csináljon a srác, és két napon keresztül rettegett.


Mentünk az utcán haverokkal, voltunk vagy 5-en, és én elkeztem utánozni egy bácsit. Az meg a nagy röhögésre megfordult.

Osztállyal mentünk a tesicsarnokba, ami 10 perc sétára van a sulitól, és az egyik gyerek bejeleti, hogy ő ha odaértünk 2 litert fogy hugyozni.

2017. máj. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hú, hát ezek elég jók!😀 A legjobban az orros tetszik. Köszi a választ!
2017. máj. 1. 13:18
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én általában mindig bénázok valamit. Múlt héten két bugyiban mentem dolgozni, volt olyan, hogy a tesco-s újságon aludtam és megmaradt rajtam a felirata. De inkább szórakozott vagyok, nem idióta. Én legalább mindig röhögök magamon. Például egyszer azt hittem ma fullos csaj vagyok, mert még a buszsofőr is megnézte a melleimet, erre kiderült, hogy kávéfolttal nyomultam a trikómon. Szóval ilyen apró nyomi dolgaim vannak :D
2017. máj. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 Nekem is voltak hasolnók. Ha meg kell csináljak valami, ami új nekem és nem magyarázzák el eléggé, akkor száz százalék, hogy elrontom.😄
2017. máj. 1. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!