Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szeretnék elindítani egy...

Szeretnék elindítani egy amolyan vlogger youtube-csatornát, de nem szeretném felfedni a kilétemet. Így is lehet szerintetek, vagy inkább csak azoknak a videóit nézik az emberek akiknek a személyisége is érdekes számukra?

Figyelt kérdés
Ismeretterjesztő videókat szeretnék készíteni, művészetekről, vagy bármiről amit érdekes témának tartok, és úgy gondolom hasznos lenne másokkal is megosztani a megszerzett információkat...de nem szeretném az arcomat adni hozzá.

2017. máj. 2. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor szerkessz egy videót, meg fűzz hozzá hang kommentárt, úgy értelmesnek hangzik. Felesleges is lenne ott magadat mutogatni mint pl egy bugyuta "reakcióvideónál" vagy gameplay videónál. Én nézném ha küldesz linket
2017. máj. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tekintve, hogy JustVidman az ország egyik legnépszerűbb videósa, akinek szintén nem látszik az arca... Szerintem van esélyed, nem múlik. (Én mondjuk direkt szeretem is azokat a videósokat, akik nem pakolják ki a magánéletüket a kirakatba, és nem készítenek hosszú, semmitmondó vlogokat unalmas életük minden pillanatáról.) Szóval hajrá!
2017. máj. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen.


Mint Videodrome a filmekről? Majd küldj linket, engem érdekelne.

2017. máj. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
meg lehet oldani csak hang alámondással is, de így több más videó kell, amivel a képi oldalát kitöltöd a videónak - és így nagyobb az esélye, hogy megsérted valakinek a szerzői jogait, ami miatt a YouTube leszedi a videódat. ettől még nem megoldhatatlan azért. viszont ha te állsz ki szerepelni, akkor az közvetlenebb kapcsolat a nézőkkel, személyesebb hangvételű és emiatt általában népszerűbb is szokott lenni. persze, ha jó a mondanivaló és jól szerkeszted, akkor lehet jó és sikeres. minden azon múlik, hogy a végeredmény milyen.
2017. szept. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!