Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hová vigyem a barátnőmet...

Hová vigyem a barátnőmet születésnapján?

Figyelt kérdés

Budapesten vagy akár máshol is szóba jöhet érdekes, izgalmas hely. Aalpvetően valami élményszerűségben gondolkodom, nem fizikai dobozos ajándékban.


Amik már megvoltak:

- állatkert

- vidámpark/kalandpark

- Tropicarium

- veresegyházi medveotthon

- séták a Margitszigeten, a Római parton, a Kopaszi-gáton, a Duna korzón, a budai várban stb.

- szabadulós játékok



Tanácstalan vagyok. Mintha már egy csomó dolgot megvalósítottunk volna, s alig maradt más lehetőség. Vigyem el egy thai masszázsra? Vagy sárkányrepülőzni? Nem tudom.


Segítség! 2 hét és itt a szülinapja!!!



2017. márc. 29. 09:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Városliget - csónakázás, múzeumok

János-hegy - libegő vagy fogaskerekű, gyermekvasút, budakeszi vadaspark, túrázás, Nagy-hárs hegyi kilátó

Hármashatár-hegy - kilátó, pálvölgyi- vagy szemlőhegyi barlang

Gellért hegy - citadella, valamelyik fürdő (Gellért, Rudas)

2017. márc. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Emberek ***** válasza:

Én mondjuk barátnőmet wellness hétvégére viszem pécsre (igaz nagyon drága lesz az a 3 nap), és szerintem ki fog ugrani a bőréből, ha megtudja. Sajnos ez a te esetedben nem igazán járható út, mivel 2 hét alatt ezt megvalósítani nem igazán lehet, vagy ha igen, akkor nagyon drágán.

Amit viszont ajánlani tudok, az a láthatatlan vacsora a milenáris parkban. Ott voltam barátnőmmel én is, és nagyon élveztük. Mi a 4 fogásos vacsorára fizettünk be, de a végére már nem bírtuk megenni. Annyira nem is vészesen drága, mert 7000 forint körül volt a vacsora, és előtte még végigvittek minket a kiállításon is.

A továbbiakról itt tudsz tájékozódni:

[link]

2017. márc. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!