Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mondanátok nekem cikis történe...

Mondanátok nekem cikis történeteket amik veletek megtörténtek? Lányok jöhetken menstruációs sztorik is

Figyelt kérdés

#történet #vicces #ciki #érdekes #menstruációs törzénetek
2017. máj. 4. 22:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekidoltem a villamos ajtajanak, de nem figyeltem arra hogy ott nyitja ki az ajtot, es raestem egy gyerekre.
2017. máj. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Jöhetnek? felraktam erőspaprikás ujjal egy tampont kb tíz perc múlva már az utcán a zebra közepén érdekes mozdulatokat végeztem, konkrétan úgy néztem ki mintha maszturbálnék a zöld jelzés láttán.
2017. máj. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

Még tavaly történt,hogy adventi vásáron voltunk 13 éves voltam akkor,és annyira elbambultam,hogy véletlenül belerohantam a sátornak az egyik vas "lábába" es majdnem ram dőlt.


Meg volt egy olyan is,hogy még 3.ban mentünk mindig táborozni,ahol lehetett gokártozni(nem tudom leírni) és egy keskeny úton kellett menni,de én nem tudtam,hogy erősen kéne megnyomnom a féket,azért behajtottam a lovak közé XD.Az egész táboron én voltam a téma.


Meg volt egy olyan is,hogy a buszmegállóban tárgyaltuk meg hogyan puskáztuk ki a dolgozatot,de véletlenül,pont a matektanár elöttünk ment el...és jó köcsög volt ( 2-es lett)


Meg van egy,ami nagyon kellemetlen:

Tudni illik,nálunk a női mosdóban az ajtót egy nagy lökéssel ki lehet nyitni...amikor nekem is voltak/vannak olyan problémáim,akkor kedves oszt. társaim elkezdték rugdosni az ajtót,ami pechemre ki is nyílt mázli,hogy abban a pillanatban rantottan vissza,szal nem láttak sokat,de égett az arcom,a teremben...


Ez meg nem annyira ciki/kínos inkább vicces:


Szintén a női WC-ben.Van 5 fülke,egymás mellett,és mindben van wc kefe.Na,mi most poénból átszoktuk dobálni a masik fülkébe miközben nagyban végzi a bent ülő a dolgát,nem egyszer szóltak már az ofőnek.

(14/l)

2017. máj. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Ötven éve elkötöttem öregapám Berva mopedjét. Már hazafelé tartottam vele, amikor egy lejtőn lefelé vastag homokrétegbe futottam bele, ahol is kétfelé ágazott az út, egyenesen meg egy betonkerítés zárta el. Nyomtam a féket, de az biza' nem fogott! Fordítottam kormányt, de a homok megfogta a kereket, kormány fordult, kerék maradt. Beledurrantottam a beton kerítésbe, és gyönyörű ívű tigrisbukfenccel átrepültem rajta. Csalán, egres, amit csak el tudtok képzelni, minden volt ott, ami csíp, vagy szúr. Alig tápászkodtam fel mikor vasvillával a kezében kirohant a gazda az istállóból, hogy "majd adok én neked almát lopni"!
2017. máj. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
4-es szakadok! bocsi:P ..én majdnem ugyanezt biciklivel és csalánba!! :D
2017. máj. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 evetke13 válasza:
48%
..menstruációs sztorik, te egy beteg állat vagy, gyógyítasd magad
2017. máj. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
3.ban az első úszás órán hátmondjuk igy hogy nem tudtam se én sem a szüleim hogy uszodába nem bikinibe kéne küldeni a gyereket XD mondenki rohogott de otodikre nekem volt a legkomolyobb uszoruhám
2017. máj. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

--én egyszer a fiammal berongyoltam egy tanmedencébe ahol oktatás volt, én gyerekemen meg úszógumi a derekán.:DDDD

Az oktatónak összeszaladtak a ráncok a homlokán..

:))

2017. máj. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
96%

Bocsi hogyha későn írok de azért itt van egy: Na szóval volt egy barátom akit Dávidnak hívtak, és áthívott, hogy vigyázzunk együtt a kishugára.

Megjegyezném nem vagyunk együtt sosem voltunk.

Én elmentem hozzájuk és mivel a kishuga 6 éves így elkezdtünk vele mesét nézni. Ezek után elmentünk ebédelni. Szép nyugodtam ettünk mire a a Dávid huga megkérdezi, hogy mi együtt vagyunk-e?

Mi erre egyszerre mondjuk hogy nem.

A huga pedig csak folytatja: engem nem tudtok átverni!

Erre elkezdi, hogy csókot csókot!!

Ezek után mondtam hogy tényleg nem vagyunk együtt.

Erre a kishuga elkezd sírni...

Kb. 2 percig bírta Dávid és odahajolt hozzám és adott egy szájra puszit...

A huga abbahagyta a sírást és azt mondta, hogy tudtam én!

Olyan 10 percig nem szóltunk egymáshoz Dáviddal és a csönd közepén benyögi nekem, hogy "bocs"...

Aztán elmentem.Akkor nagyon kínos volt de így visszagondolva egész vicces.

2017. jún. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%

20:43as vagyok. Kort nemet kihagytam

14/L

2017. jún. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!