Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Igaz történet alapján filmek...

Igaz történet alapján filmek tényleg megtörténtek?

Figyelt kérdés
Sok filmnél kiírják, hogy igaz történet alapján. De soknál már elég hihetetlen. Valóban csak azoknál írják ki amik tényleg megtörténtek vagy már akármelyikhez ki lehet írni a hatás kedvéért?

2013. aug. 11. 19:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Akárhol ki lehet írni.
2013. aug. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Vannak a horror filmek, ahol azért írják ki, mert már nem tudnak félelmetes dologgal előállni, és azt hiszik hogy majd ettől mindenki összefossa magát, ha odaírják, hogy igaz történet. És vannak azok a filmek (Boldogság nyomában) amik tényleg egy valós történeten alapszanak. Elég nehéz ezt megállapítani, de abban biztos lehetsz, hogy nem mindegyik igaz történet, amire odaírják...
2013. aug. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát ez elég gáz hogy akárhol kiírhatják, most teljesen lerombolták az illúzióimat :D De köszönöm a válaszokat!!
2013. aug. 11. 20:01
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Van, ahol igaz (ÉLetrevalók), van, ahol félig-meddig igaz, és van, ahol egyáltalán nem, csak a hatás kedvéért (Paranormal Activity, és az egyéb, házikamerával felvett idióta "horrorfilmek")
2013. aug. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ahol kiírják, ott általában az ötlet az életből származik. De nem konkrétan a film sztorija esett meg.


Pl. a texaszi láncfűrészes Ed Geinről lett mintázva. De a filmes sztori a karakterekkel kitalált volt.

2013. aug. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én kedvenc ténylegesen igaz történetű filmem a Patch Adams. Fantasztikus az a történet!
2013. aug. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ezt nem is tudtam a texasi láncfűrészesről :O Érdekes dolgokat írtatok köszi mindenkinek!
2013. aug. 11. 22:00
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát, én nem emlékszem a címére, de van egy film, amikor egy biciklis beesik két sziklafal közé, és ráesik egy kő a ezére. Konkrétan odalapítja a falhoz a karját. És ott fél kézzel, azért hogy kijusson levágta a saját kezét. előtte elszorította, vagy mi. ez valóban igaz történet.
2013. aug. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#8 Amire te gondolsz az a 127 óra, valóban szuper jó film érdemes megnézni!
2013. aug. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen azt láttam tényleg durva film:S
2013. aug. 12. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!