Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Most akkor ez a Radics Peti...

Most akkor ez a Radics Peti hogy is van? Ennyire haszonleső lenne? Ennyi embert átver?

Figyelt kérdés

Én eddig annyira nem őrlődtem rajta hogy igaz vagy nem, gondoltam csak nem kreálna magának facebook posztokat, de most olvasgattam itt is erről meg tényleg kicsit jobban megfigyeltem és néha valóban túlzásokba esik. Pl a 13 éves lány aki felkínálja hogy 13.000 Ft egy menet és a 11 éves érett férfi aki szexelni akar, meg már Richardo is a hollókutyával meg ezekkel, meg hogy kijött a sittről pont most mikor elkezdte a 2014-es posztjait feldolgozni, meg a zsaru aki oda kommentel a posztja alá mielőtt lesittelik, meg Magdinál is hogy ennyi hülye legyen hogy sokan még tényleg küldenek neki pénzt, egyszóval tényleg kiszűrhető hogy kamu. De ez nem szemétség? A fiatalok annyira bíznak benne meg ezekről csinált pólókat meg egy csomó terméket és ezzel keres egy vagon pénzt mert a majd' 400e ember fele biztos hogy vesz ilyeneket. Aztán ott vergődik egész videó alatt hogy felakasztja magát meg nem hajlandó ezzel foglalkozni, de azért iratkozz fel meg lájkolj' mert akkor lesz következő rész amiben tovább vergődhet meg szitkozódhat. Komolyan ez most így mire jó? Később így a pofánkba vágja hogy igen kamu és ti is idióták voltatok hogy elhittétek? Vagy ezt sokáig akarja folytatni mert hasznot hoz? Hogy lehet egy ember ilyen? Vagy ti már találkoztatok azzal a poszttal ami benne volt a videóban? Van valami igazság benne?

Köszönöm a válaszokat.



2017. máj. 10. 05:39
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Még ha nem is igaz, akkor is a valóság elé tartott görbe tükör. Vaterán én is láttam 1TB-os USB sticket, 14.000-ért lett leütve, persze csak előreutalás. De a faceoobok úgy általában van egy szellemi szint, mint ahogy gyakran itt is., de ez téged ne zavarjon. Ha tetszik a csatorna, nézd, ha nem tetszik, ne nézd! ;)
2017. máj. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nem kamu. De ha az is lenne akkor is vicces és ezért csinálja.
2017. máj. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

Védelmére szóljon, ha minden egyes kommnethez különfiókot csinált, az legalább 100.

Szerintem nem kamu, mert sajna én is látok ilyeneket, Ricardot mondjuk speciel nem.

Ha kamu is, nem látok benne rosszat. Így fel lehet fogni paródiának meg ilyesminek, és határozottan sok embert megnevetetett.

Miért? Amikor filmek alapján készülnek pólók, az is zavar? Az se valódi.

Neki a célja az, hogy szórakoztasson, ami sikerül is neki. Már csak a szinkronparódiákkal is kiérdemelte a figyelmet.

2017. máj. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igaz és nem is zavarna, de akkor legalább ne állítsa hogy valódiak. Lehetetlen hogy ennyi f**sággal találkozik egyszerre. Meg ez a termékes hülyeség minden YouTube-osnál zavar. Pénz húznak ki ezzel a buta kisgyerekekből. Ja meg ne vergődje végig a videót hogy ő milyen ideges közben meg ő csinálta az egészet.
2017. máj. 10. 07:29
 5/7 anonim ***** válasza:
59%

Valószinüleg semmi életképes munkája nincs, ezért ment a youtubra.... Ezzel nincs is semmi baj, mert aki ilyen gagyi pár száz forintos polót megvesz pár ezerért az meg is érdemli, hogy le legyen húzva.

De én kifejezetten a "FB idióták" sorozatát szeretem, a többi nem érdekel így nem nézem.

2017. máj. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Sosem rajongtam érte, playiten undorító volt amit Zsozé atyával művelt. Mastercard videós arénában lekzott egy kisgyereket. Semmi mást nem csináltak csak káromkodtak.
2017. máj. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem nem kamu! Ha meg mégis, akkor is jól csinálja!

Ha ebből megél, éljen, lehet utána csinálni :D

Kedves utolsó, mit művelt Radics Peti Zsozeatyával amit Zsozeatya nem művelt Petivel? :D Humoristák és poénkodnak, káromkodnak... persze hogy máshol is azt képviselik ahogy megismertük őket YouTube-on! :D

Az hogy leköcsögözött valakit, talán oka is volt rá, vagy csak poénkodott... fogadok ha megkérdezném azt a srácot akire mondta, teljesen másképp mondaná el és pozitívan. A mastercard zónába az igazi rajongók mehettek csak be és ülhettek oda, nem fog leköcsögözni komolyan senkit se!

2017. máj. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!