Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék egy nagyobb...

Hogyan tudnék egy nagyobb "közönséget" szerezni a rajzaimnak Deviantarton és Instagrammon?

Figyelt kérdés
Szeretnék commissionöket nyitni, de követőim száma alig haladja meg a 130-at, DA-n és IG-n összevetve. Aligha gondolom, bármelyiküket komolyabban érdekelné a (digitális) rajzaim. Hogyan tudnék terjeszkedni? Mit csinálok/hatok rosszul? Ha kell referenciának a felhasználóneveim akkor szóljatok, mondjuk szerintem nem igazán releváns (ez nem igaz).

2017. máj. 11. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kövess, kommentálj mások képei alá, légy aktív. kb így
2017. máj. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is ugyanabban a cipőben járok, de a legjobban járható út tényleg az, amit az első is írt. Működik. Eddig egyszer vettek tőlem commissiont és az is azért volt, mert az illető véletlenül rá talált egy bejegyzésemre egy rajzos fórumon. Úgyhogy az aktivitás a legjobb dolog, amit tehetsz. Próbálj minél sűrűbben feltölteni rajzokat, aztán kommentelj mások rajzainál, ajánld fel rajzversenyeken, hogy te is készítesz rajzot a nyerteseknek, beszélgess emberekkel, fórumozz, collabozz, trade-elj. Ha jól menedszeled magad, a népszerűséged is azzal együtt fog nőni.

/Nálam mondjuk a főgond, hogy havonta kb. egyszer tudok új dolgot feltölteni, ami nem valami kedvező/

2017. máj. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyébként engem érdekel, ha megadod.
2017. máj. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Légy aktív, reklámozd sok helyen.

(Persze nem tolakodó módon gondoltam.)

Instagrammon a hashtagek is sokat számítanak.

Ha gondolod, amúgy írj nekem, engem érdekelnének a rajzaid, és be tudlak venni egy csoportra is, ahol osztunk meg egymással praktikákat.

2017. máj. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sziasztok, tudja itt valaki h lehet e és ha igen akkor hogyan, képet v videót feltölteni laptopról bejelentkezve instagramra? köszönöm előre is a segítséget
2017. máj. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!