Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van már lehetőség otthon csak...

Van már lehetőség otthon csak internet előfizetésére TV és telefon nélkül vagy mindenképp szükséges valamelyik hozzá pluszban? Milyen TV-t vegyek, ha interneten keresztül szeretnék filmeket nézni rajta?

Figyelt kérdés

Otthon UPC TV+Internet+Vezetékes csomagunk van, de ebből a tv (egyre inkább nézhetetlenek a műsorok, tele ismétlésekkel) és a vezetékes teljesen felesleges, ezért azt találtam ki, hogy vennék egy okostv-t és azon keresztül interneten nézhetnénk filmeket és talán a tv műsorok nagy részét is lehet online nézni.


Van erre lehetőség? TV vásárlásnál mire kell figyelnem, ha interneten szeretnék filmeket nézni TV-n? Wifizni lehessen és ennyi vagy figyeljek másra is?


Elnézést, ha sok a sületlen kérdés, de kicsit analfabéta vagyok ezen a téren és ugyan elkezdtem böngészni az UPC honlapját, de ideges lettem tőle, így egyszerűbbnek láttam itt feltenni a kérdést. Előre is köszönöm az egyszerű és tájékozatlanok számára is érthető megfogalmazást. :-)


2017. máj. 13. 09:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!