Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mikor lesznek olyan Videómánia...

Mikor lesznek olyan Videómánia részek mint régen?

Figyelt kérdés
Vagy már sosem lesz olyan? Nem szeretem a videóit már jó ideje, számomra már nem élvezhető. Régen a filmnek viccesen előadta a hibáit, most csak viccet csinál a filmekből. Radics Peti színvonal

2017. máj. 26. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt felejts el! Az idő nem megy visszafelé, Dancsó Peti is megrészegült a több százezer féliratkozótól meg a youtube-tól kapott pénztől, régen hobbiból csinálta a videómánia részeket annak az 5-10 ezer nézőjének, és mellette videózással kereste a pénzét, ma megfordult a helyzet, és abból él, hogy nézik a videóit, tehát csinálnia kell hetente két-három viccesnek szánt videót ,amin röhög a jellemzően 12-20 év közötti "rajongótábora".

Mondjuk ki, netceleb lett -akiket korábban ő gúnyolt- és most neki ez már megélhetés, kvázi sormelós módjára rakja össze a vidiket, hogy jöjjön a sok-sok néző, meg a sok-sok pénz. Ennyiről van szó, lentebb van jóval a színvonal, mert sajnos erre is van igény, hidd el, ha tömegesen iratkoznának le a csatornájáról összekapná magát, de így minek? Belerak egy pár fingós-böfögős poént a videókba, egy-két megmosolyogtató dolog mellé, aztán már jön is a nézettség meg a lájk az FB-n.

2017. máj. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igazából én csak 19 éves vagyok :)

Ezt szomorú hallani, de azt hiszem, belekell törődnöm. Egyébként nekem is feltűnt, hogy azzá vált, akikből viccet csinált. "kedvencem", hogy régen mennyire szidta a szponzorált tartalmakat, most pedig külön videót csinált a mcfurry reklámozására. :/

2017. máj. 26. 20:57
 3/6 anonim ***** válasza:
amikor még 20ezer feliratkozója volt akkor birtam, aztán nem csak hogy nagyképű lett de szär is amit csinál, már vagy 2-3 éve hidegen hagy és még az arcát se láttam :D
2017. máj. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

,,amin röhög a jellemzően 12-20 év közötti "rajongótábora"."


Inkább a 6-13 évig terjedő rajongótábora.


Amúgy ja, a válasz a kérdésre, az hogy soha.

2017. máj. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az a Peti már meghalt... -_-
2018. júl. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az már nincs többé
2021. márc. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!