Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ti ugyanúgy szeretitek most...

Ti ugyanúgy szeretitek most Dancsó Péter videóit mint amilyenek régen voltak?

Figyelt kérdés
Régen néztem őt,azt hiszem még fel is iratkoztam rá,de most már nem szeretem a videóit leiratkoztam róla. Szerintem már erőlteti a humorát (ami most már alig van) még a filmkritikás videóit szoktam megnézni. Hiába nézem,már nekem nem olyan mint az igazi Dancsó Péter. Ha ti is így vagytok vele írjátok légyszíves le és azt is hogy miért (lehet hogy nem ugyanez miatt). És szerintem kezd egy kicsit elszállni magától. És lehetőleg ne írjatok olyanokat hogy "hülye vagy, én imádom" stb.

2015. júl. 16. 21:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Én nem érezm hogy sokkal rosszabb lenne, egyszerűen csak megszoktam már a humorát, és nem tudok rajta nevetni többé.


De még így is szórakoztatóbb, mint az ÉNB.

2015. júl. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy sokkal rosszabb,hanem hogy nem vicces. Amúgy ki az az ÉNB?
2015. júl. 16. 22:16
 3/24 A kérdező kommentje:
Már rájöttem. :D Az egy szenny. Igazad van.
2015. júl. 16. 22:17
 4/24 anonim ***** válasza:
Én két videóját láttam, ebből a másodikon nevettem egyszer. De nem tudom melyik készült előbb, így azt sem tudnám megmondani hogy számomra növekvőnek vagy csökkenőnek tűnik-e a színvonal.
2015. júl. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Meszibence ***** válasza:
Én már egy új videóját sem birom végignézni. Szerintem már olyan mélyen van az "el 9 évesedésbe" hogy onnan már talán nincs visszaút. De még fel vagyok iratkozva 1 részt mert a régi videóit mai naping elnézegetem másrészt meg még látok reményt hogy vissza tér az eredeti útjára és nem a 9 éveseknek csinál videót (remélem csinál még egy gyakori Kérdések - es vedeót és ezeket látja)
2015. júl. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
szerintem az a baj hogy kifogytak a szar magyar filmek és most nem bírja úgy kiélni magát. sör
2015. júl. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nem csak azok. Hanem összevéve a többi videói. Szerintem egyáltalán nem vicces. Azt hiszi hogy vicces,de a nézői fele meg fapofával nézi. Néha olyan bolond tud lenni...
2015. júl. 21. 23:18
 8/24 A kérdező kommentje:
5-ös: Minél idősebb annál...hogy is mondjam... értelmetlenebb
2015. júl. 21. 23:20
 9/24 anonim ***** válasza:
91%
Régen a humor volt középpontban, most inkább a paródia. Engem elszomorít. A videó nem lettek rosszabbak, de teljesen mások.
2015. júl. 26. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
73%
Szerintem is nagyon erőltetett már a humora:/ Én körülbelül két éve nézem/néztem és egyáltalán nem olyan mint régen, unalmasak a videói és semmi humor sincsen benne, lapos és egyhangú az egész :/ Romlott a színvonala szerintem, ahogy bővül a csatorna sikere annál szarabb videókat csinál, de hát van ez így, GoodLike is viccesebb volt régen, mára pedig már alig nézem, Unfield az a videós aki még évek után is ugyan olyan amilyen volt:)és ugyan olyan erőszeretettel nézem a videóit mint egy évvel ezelőtt vagy egy és fél évvel ezelőtt:)
2015. aug. 4. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!