Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Időközönként nincs inygenes...

Időközönként nincs inygenes szállítás aliexpressen, lehet azért, mert az "ingyenes repülő" épp úton van?

Figyelt kérdés

Példa rá, egyszer rendeltem (idén) telefonhoz védőfóliát és ki volt X-elve a free shipping, ezért 2 dolláros szállítási pluszköltésggel tudtam megrendelni. 1 héttel később, pedig ugyan az ahonnan rendeltem már volt ingyenes szállítás. :)

Tudom, hogy valamiért fizetni kell szállítási költséget.

De akkor is érdekel, hogy mi miatt nincs néha "free shipping".



2017. máj. 30. 10:47
 1/4 bamboochatheone ***** válasza:
Hát ezen jót nevettem. :D
2017. máj. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Örülök neki
2017. máj. 31. 08:54
 3/4 bamboochatheone ***** válasza:
De most komolyan, azért nincs sokszor free shipping mert egyes eladók nem veszik bele a szállítási díjat a termék árába. Az alin több bolt és eladó hirdeti a termékekek és ezek eltérő módon adják el a portékát. Sokszor érdemes kicsit többet keresgélni ha valamit szeretnél megvenni mert rengeteg árat találhatsz ugyanarra a termékre. Én üvegfóliát maximum 1 dollárért szoktam venni természetesen ingyen szállítással.
2017. jún. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Keresgéltem kereséltem, de nem találtam olyant ahol ingyenes lenne, pedig már én is rengetegszer rendeltem alin. (szval nem új vagyok :))

Szerintem várok egy hetet utána csak elérhető lesz az ingyenes szállítás. De amúgy rengeteg terméknél ott van, hogy free shipping és mégsem elérhető jelenleg.

2017. jún. 1. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!