Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A dragon ball super-ben...

A dragon ball super-ben melyik forma lehet az erősebb?

Figyelt kérdés
Amikor az összesen sayajin gokunak adta az erejét es istenné vált vagy amikor kék isten formában mondjuk ra nyomja a 10x kaiokent? Bár azt sem értem hogyan tudja a kék isten erejét meg 10 x erősebbé tenni na mindegy maradjunk az első kérdésnél .

2017. jún. 2. 13:37
 1/8 anonim válasza:
Az ssgss erősebb forma ezt elmondták a freeza sagaban is plusz a 10kaioken még erősebb
2017. jún. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Na az szép erről jól le maradtam .

Kíváncsi vagyok vajon most a tornán lessz e valami új dolog.

2017. jún. 14. 12:23
 3/8 anonim ***** válasza:

Soha nem került szóba az animeben, hogy az ssg vagy a blue az erősebb.

A mangaban igen, hogy a blue az erősebb forma. A kaio Ken nyilván csak fokozza.

2017. jún. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor csak jól emlékeztem én ,hogy nem volt szó erről az animeben
2017. jún. 27. 12:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem volt. Az SSG (piros) forma tulajdonképpen az animében soha többet nem került elő. A képregényben igen, ahol egyértelműen elmondták, hogy a forma előnye, hogy sokkal kiegyensúlyozottabb, így tovább fenntartható és kevesebb energiát éget, de hátránya, hogy gyengébb, mint a kék.
2017. jún. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintetek mi lessz goku új formája ha lessz persze?
2017. jún. 27. 12:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Az animében úgy volt, hogy a Super Saiyan Blue a Super Saiyan God Super Saiyan formája.

Tehát magában a kék forma erősebb a szimpla god-nál, 10x es kaiokennel meg sokkal, de sokkal erősebb.

2017. júl. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat !
2017. júl. 3. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!