Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Gipszforma öntéshez honnan...

Minoo kérdése:

Gipszforma öntéshez honnan szerezhetnék alapanyagot? (kézforma)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Láttam még annak idején egy videót, amiben egy pár készített egy gipszformát, ahogy egymás kezét fogják. Beletették a kezüket egy rugalmas anyagba (tudtommal precíziós alginát por a neve), és amikor az megszáradt, kivették, és modellgipsszel kiöntve el is készült. Az a kérdésem, hogy hol szerezhetnék ilyen por Alginát anyagot, lehetőleg nem horror áron?


Neten kerestem, de vagy nincs készleten, vagy legalább 3000 forint értékben kell ott vásárolni, hogy kiszállítsák. Ahol pedig jó lenne, ott csak fogorvosoknak adják el, ami nem vagyok.


Tudtok esetleg egy olyan boltot Budapesten, vagy egy olyan oldalt, ahol sikerülne szereznem? Hálás lennék.


Itt a videó: https://www.youtube.com/watch?v=CrcP-TzOb4k


Köszönöm!



2017. jún. 3. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:

3000 forint, vagy 30.000?


3000 forint azért nem is olyan óriási összeg, nézz körül, mit kínálnak mg, hátha van valami olyan, amire amúgyis szükséged lenne, és megvan a 3000-es limit.

2017. jún. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, 3000

Fogorvosi kellékeket árulnak az oldalakon, és másra nem igazán lenne szükségem. De akkor inkább veszek több zacskóval, hogy kijöjjön a limit :)

Köszönöm!

2017. jún. 4. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!