Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Cosplayezni szeretnék segítene...

Cosplayezni szeretnék segítene vki?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok egyszer voltam mondocon-on és nagyon megtetszett és most úgy fest hogy a nyárira vagy az őszire megint tudok menni és semmi ötletem hogy kinek/minek öltözzek be... normális válaszokat kérek köszi F/22

2017. jún. 6. 05:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak anime jöhet szóba? Mennyire komolyan akarsz beöltözni?
2017. jún. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Te ismered magad, te tudod, kit játszanál el szívesen, melyik karakterrel tudsz azonosulni.

Kb olyan a kérdésed, mintha valaki arra kérné a gyakori felhasználóit, adjanak tanácsot, melyik legyen a kedvenc színe.

2017. jún. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen főleg anime...olyan karakterre gondoltam akit könnyű lenne megszemélyesíteni és nem kéne sokat költeni rá
2017. jún. 7. 09:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj egy akatsuki köpenyt és öltözz be valakinek :D Bocsi, nem vagyok nagy animés :D
2017. jún. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hmm. Milyen animéket szeretsz? :) Kik azok a karakterek, akik úgy ténylegesen megfogtak? Hátha van nekik valami utcai ruhájuk, amikre nem kell túl sokat költeni :D


Esetleg játékok szereplői, japán zenekarok tagjai (nem tudom, hogy fiúk mennyire szívesen cosplayelnék őket xD ), vagy saját, kitalált szerepjátékos karakter?



De saját magadnak is megalkothatsz egy új "skint", egy új kinézetet. Ülj le egy papír lap elé, és gondolkodj el rajta, hogy te hogy néznél ki anime karakterként! Nem kell fotorealisztikus rajzot készíteni, egy gagyi vázlatszerű is megfog felelni, csak legyenek rajta a papíron az elképzeléseid. Szerintem első beöltözésre ez is jó lehet, hogyha nincs konkrét anime szereplő. Tapasztalat szerzésre tökéletes! :)


Neten pedig van egy halom segédanyag, Youtubeon rengeteg sminkes, ruhás, kiegészítős videók vannak, illetve biztos vannak fórumok, ahol cosplayesek tárgyalják ki a szakmát.


( Én nem szoktam cp-zni, ezért sajnos nem tudok semmilyen oldalt linkelni ^^ De kézműveskedni, néha-néha varrni, napi szinten sminkelni szoktam, - hogyha van valami konkrétum, és úgy gondolod, nyugodtan írj, megpróbálok akár így távlatban is segíteni! :) Vagy csak kicsit ösztönözni :D )

2017. jún. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod...bocsi de nem tudtam belépni azért nem válaszoltam :/ ....am Dragon Ball-ból szeretném Frieza-t (Dermesztőt) cosplayezni....de nem tudom hogy álljak hozzá hogy minél olcsóbban jöjjek ki belőle...a nyári con-on cosplayeztem először Ash Ketchum-ot (Pokémon)...dee csak annyi "sikerélményem" volt hogy keményen 2-en fotózkodtak velem :/ ...full home made cosplay volt...és ugyan kissé sz@rul esett hogy a sok munka ellenére csak annyian jöttek oda...azért szeretnék egy nagyot ütni egy ilyen cp-vel...de minden áron szeretnék home made-nél maradni...van vmi ötleted?...mert a google-n pocsék a találatok :/
2017. szept. 28. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!