Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Budapestiek, titeket nem...

Budapestiek, titeket nem zavar hogy nincs többé vidámpark és nem is lesz?

Figyelt kérdés
Már több éve, 2013-ban megszűnt a budapesti vidámpark, azóta semmi hír az újrol. 2014ben a helyén elindult a Hol nem volt park 7-8 megmaradt játékkal és állatokkal, ami jo is lehetett. 2016-ban az egészet lebontották és csak 3 játék maradt meg. lebontották a 80 éves barlangvasutat, a régi elvarázsolt kastélyt is. Azt mondták 20 milliárdból lesz pannonpark, de ennyiből nem találtak céget akik ezt megcsinálják. Az állami 20 milliárd is karnak adták nekik, nem csinálnak semmit csak rombolnak.akkor már inkább fejlett vidámparkot csinálnának de nem...

2017. jún. 7. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a vicces, hogy 20 milliárdból már nem maradt semmi, így elég nehéz. Erre kellene 300, hogy épüljön egy csillivili vidámpark, amit nem lesz pénzük karbantartani.
2017. jún. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Különösebben nem érint, mert amíg volt addig se jártam rendszeresen, talán amikor kicsi voltam elvittek a szüleim, de nem is igazán emlékszem rá.
2017. jún. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem hiányzik, szerettem :( Nagy kár érte, hogy ezt is tönkretették. Ekkora városban, ahol ennyi a turista, lehetett volna gazdaságosan üzemeltetni, ha akarták volna.
2017. jún. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
CSAK AZ A BAJ HOGY SEMMI NINCS A HELYÉN. 2015IG HOLNEM VOLT PARK VOLT MAJD AZ IS MEGSZŰNT.
2017. jún. 8. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!