Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire biztonság...

Szerintetek mennyire biztonságos elmenni egy telt házas koncertre a Budapest Arénába? A sok terrortámadás miatt kérdezem.

Figyelt kérdés
Látom, hogy ki van írva az oldalukra, hogy fokozottan járőröznek a környéken a biztonsági embereik illetve az épületen belül is és a belépés is szigorítva lett. De ez a valóságban is így van tényleg? Mert én kicsit több, mint 1 éve voltam és nem tapasztaltam nagy ellenőrzést, tulajdonképp semmilyen nem volt belépéskor úgy emlékszem.. mostanában meg sok terrorcselekmény történt Európában és nem tagadom, hogy emiatt kicsit megijedtem. Persze, mondhatjátok, hogy ennyi erővel utcára sem szabadna kilépni. De egy tömegrendezvény azért eléggé nagy rizikófaktor szerintem.
2017. jún. 9. 10:33
 1/2 anonim válasza:
Európában volt, de ez a Vadkelet.
2017. jún. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mivel kis, keleteurópai ország vagyunk, kicsi rá az esély. Amikor én voltam 2015-ben az arénában, azért volt ellenőrzés, ki kellett pakolni ami nálad van, átnézték a ruháidat is stb, hasonlóan mint egy reptéren. Nem tudom, most hogy működik. Én kb két hét múlva megyek oda koncertre :)
2017. jún. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!