Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ti mit csináltok nyári szünetb...

Ti mit csináltok nyári szünetben, hogyan ütitek el az időt? És mit tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Még csak nemrég kezdődött a szünet, de máris olyan üresnek érzem az egészet.

A barátaim és ismerőseim nagy része már 18 éves, vagy épp nyáron tölti (én szeptemberben...), így ők könnyen találnak diákmunkát, de én már hetek óta nézelődök, és nincs semmi sem. Eleve kisvárosban élek, itt 18 év alatt csak takarítói vagy árufeltőtő munkát végezhetek, de annyira nem szorulok rá a pénzre hogy ezeket elvállaljam.

Pár napos állásokra beprotekcióztam magam ismerettség útján, ezzel 40-50 ezer forint össze is fog jönni a nyár végére ami azért nem olyan kevés költőpénznek, de eeket a munkákat összeadva csak maximum egy hónapot vesz el a szünetemből.

Amikor a barátaim nem dolgoznak vagy nem hulla fáradtak akkor tudunk találkozni, családi program is lesz néha, a többi időt pedig itthon töltöm majd.

Beiratkozok majd olasz nyelvtanfolyamra mert szeretek új nyelveket tanulni, és felzárkózok amiből kell hogy valami hasznosat is csináljak, esténként majd kocogok, jógázok is ha lesz kedvem, meg kipróbálok új recepteket, besegítek kerti munkákba. De nagyrészt tipikus itthoni "magányos" programokat fogok majd csinálni, például olvasás, írás, filmezés, sorozatozás vagy rajzolás, ezeket nagyon szeretem.

Viszont még így is olyan semmitmondó lesz a nyaram, a nagy részét itthon üléssel fogom tölteni, míg a többiek utazgatnak meg dolgoznak:( Nem mintha nem szeretnék itthon lenni, de ezek nem valami hasznos "programok".


Tudnátok tippeket adni hogyan fejleszthetném magam, hogy izgisebben teljen a nyár, miket tudnék még csinálni ami esetleg hasznos is?:D

Nektek mivel telik a nyár?

17/l



2017. jún. 17. 11:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!