Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miket csináltok/csináltatok a...

Tüptürüptürüpp kérdése:

Miket csináltok/csináltatok a nyári szünetben?

Figyelt kérdés

2012. aug. 19. 13:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én dolgoztam.
2012. aug. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Strandoltam, gépeztem és a barátaimmal voltam. Semmi extrát igazából, kipihentem magamat. :) Ja meg persze vásároltam ezerrel a következő tanévre. :D:D
2012. aug. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
nekem a szünet majd csak 21-től kezdődik mert eddig dolgoztam sajnos
2012. aug. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

1-3. megkérdezhetem, hogy hol dolgoztatok és mennyi idősek vagytok?:-)


2.Strandon én is voltam párszor, meg tengernél nyaraltunk szóval az nagyon jó volt!:) A gép előtt is sokat ültem, hogyha nagyon meleg volt, vagy esett az eső. :d Meg sokat pihentem, nem is tudom mikor aludtam ilyen sokat utoljára. Mi anyával pont tegnap vettük meg a sulikezdéshez a cuccokat. :D 1.-be megyek(gimi), hát nem volt valami olcsó a végösszeg..:/

2012. aug. 19. 14:13
 5/15 anonim ***** válasza:
első vagyok. 20F, irodai munka és árufeltöltés.
2012. aug. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi! Amúgy csak azért kérdeztem, mert én is mentem volna már, de sajnos csak 16 éves kortól lehet diákszövetkezeteknél. Vagyis nálunk kettő van Melodiák meg Fürgediák és aztmondták, hogy idén már csak 16 fölött lehet, mert még tavaj szülő aláírásával lehetett 15 évesen is. :-D Na mindegy, majd jövőre..:)
2012. aug. 19. 15:46
 7/15 anonim ***** válasza:

Dolgoztam, de nem éreztem azt, hogy munka lenne, mert ez a hobbim, szerencsére tanév közben is tudok dolgozni, viszont nem annyit, mint most a suli miatt (rádiózás)


18l

2012. aug. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerettem volna dolgozni, de sajnos nem kaptam munkát, a diákmunkások is azt mondták, hogy most csak 18 felettieknek tudnak munkát adni. Úgyhogy időm nagy részét alvással, gépezéssel, meg a haverjaim idegelésével töltöttem.
2012. aug. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Gép gép gép és gép, Diablo III FOREVER!!!!
2012. aug. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Voltam oszt. kiránduláson, családi nyaraláson, találkoztam a barátaimmal elég sokszor, gép, zenehallgatás, olvastam(kötelezőt is meg más könyveket is), besegítettem itthon...


15/L

2012. aug. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!