Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha siklóernyőzni akarok akkor...

Kálvin Tamás kérdése:

Ha siklóernyőzni akarok akkor azt hogy kell elkezdeni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy először valami tanfolyam de én láttam 3 napos tanfolyamot 45 ezerért de akciós volt így csak 10 volt és utána mit kel csinálni? Értem én hogy lépésről lépésre? Ja és meddig lehet vele repulni? El repulhetek kulfodre is?

2017. jún. 25. 06:51
 1/1 anonim válasza:
Válassz egy siklóernyős iskolát (google, vagy siklóernyős ismerősödnek kérd a véleményét, hogy melyik lenne jó neked). Különböző hosszúságú tanfolyamok vannak (iskola függő) a lényeg, hogy legyen gyakorlatod kupolázásba, 40 kisdombos startod és 10 magashegyi startod. Ekkor leszel A vizsgás. Utána még kell jártasságot szerezni, és akkkor lesz B vizsgád (elmélet is kell). Jelenleg Braziliában repülik az 500km-eseket, de ez nem az utazásról szól, hanem a szórakozásról (sport, hobby). Itthon is lehet 200+-okat repülni. Külföldön is repülhetsz szebbnél szebb helyeken, ha már B vizsgás vagy.
2017. okt. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!