Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Csak szerintem idegesítőek...

Csak szerintem idegesítőek ezek a creepypasta "fangirlök"?

Figyelt kérdés

Komolyan van olyan aki szerelmes Jeffbe a gyilkosba aki egy kitalált személy de ha létezne is akkor undorodna ettől és hamar meg is ölné a drága "Fangörlt" aztán tudjuk Jeff mit csinál velük.. Nina the killer hivatalosan nem létezik mind pasta csak egy fangirl hülyeség...


Komolyan egy sorozatgyilkos akiben nincs emberség majd belefog szeretni valakibe...főleg egy férfia (yaoi) :D :D


2017. jún. 27. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Engem is idegesítenek az osztályomban van 2 múlt évben imádták Jeffet az agyamra mentek.
2017. jún. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem is irritálóak.
2017. júl. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Idegesítőek,de az összes fandomnak megvan ez a hátulütője.Mindig lesznek ilyen emberek amíg fandomok is lesznek. Én már bizonyos szinten hozzájuk szoktam, de néha én is találkozok elvetemült példákkal.
2017. júl. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Nekem olyan közömbösek. Nem irrítál, mivel mikor kissebb voltam, nekem is voltak ilyen butaságaim.
2017. aug. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
14%

Én is egy Creepypasta rajongó vagyok. De én is falra mászok ezektől az emberektől. Most KOMOLYAN! Egy nem létező emberbe/emberekbe szerelmesek! Arról nem is beszélve, hogy én konkrétan GYŰLÖLÖM ezeket a Jeff the killer folytatásokat. MINEK?


Bocsi, hogy egy kicsit kiborultam! 16/L

2017. aug. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

3 év után elmondom a véleményem..

Szóval én is creepypasta fan vagyok. Aki Jeff fan, az nagyrészt, sőt, majdnem hogy mindig fake fan, ezekkel nem kell foglalkozni. Ha pedig valaki azt mondja, hogy valamelyik cp-be, szerelmes, gondolkozz már el. Ha komolyan gondolja, ha nem.. vajon miért tartja jobbnak, ha egy karakter iránt táplál érzelmeket, mint egy igazi ember iránt? Azért, mert az emberek nagyrésze egy érzések nélküli bábu. A cp fanok nagy része nem szereti az embereket (én se vagyok oda értük) és ezért is szerethetik őket. A creepypasták megteszik helyettünk azt, amit mi is tennénk a világgal.

2020. márc. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Igazad van #6-os! Nem hiszem hogy szerelmesek lennének csak abban az időszakban nagyon rajonganak érte. Ez olyan hogy ebbe az 1-2 hónapban Jeff aztán mondjuk Masky a rajongás tárgya. Mulandó dolog mivel nincs mi fenntartsa ezt a rajongást. Ugyan ez a sztároknál is.
2020. márc. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan.

Az embereknek nem ártana picit beleásniuk a témába, mielőtt elítélnek egyből valamit.

Egyébként érdekes, nekem is Jeff volt az első favom (ahogy kb mindenkinek) és utánna most pont Masky korszakban vagyok :'D


A legnagyobb probléma tényleg az, hogy néhány ember miatt elítélnek egy egész fandomot... a cp rajongótábor több százezer, sőt, akár millió főből áll, és két lány miatt elitélni, és idegesítőnek beazonosítani több millió ember számomra eléggé szokatlan.

2020. ápr. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!