Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Csak én nem tudok semmit...

Csak én nem tudok semmit csinálni a szünetben?

Figyelt kérdés
Egyedül vagyok otthon, kb. minden osztálytársam nyaral, én nem tudok semmit se csinálni. Végig néztem pár sorit, filmeket, rajzoltam, olvastam, de kezdem unni. Esetleg valaki van még így vele? (nem mellesleg a barátnőim nem nagyon elérhetők, így elhívni sem tudom őket)

2017. júl. 6. 13:27
 1/6 anonim válasza:
Ugyan így vagyok
2017. júl. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Ne add fel! Én is sokáig nem tudtam, hogy mit is kezdjek magammal a nyáron, de úgy érzem, hogy ez a helyzet kezd javulni. Szerintem próbálj meg kreatív lenni, például ha unod az olvasást, kezdj bele egy saját könyvbe! Nem baj ha nem fejezed be, csak hátha ez leköti a figyelmed. Vagy például ha szeretsz alkotni valami újat, próbáld ki az internetes lakástervező programokat...:)Lehet, hogy hülyén hangzik, de tényleg nagyon szórakoztató!

Azért, mondjuk nem hinném, hogy az összes barátod elfoglalt egész nyáron! Egyeztessetek le előre egy időpontot, és találkozzatok, akár csak egy órára.

Menj el sétálni, futni, egyél egy fagyit a parkban vagy ami jól esik! A nyár erről szól! :)

Remélem tudtam segíteni! :) További szép nyarat!

2017. júl. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hány éves vagy, esetleg dolgozz. Legyen célod. Pl én most hosszú távon kocsira, rövidebb távon meg steames játékra, meg egyéb dolgokra gyűjtök.

17f

2017. júl. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
13 vagyok, ha tehetném elmennék dolgozni, de az állam nem engedi :D
2017. júl. 7. 11:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Gondoltam, hogy 15 alatt vagy. Őszintén szólva pl én sem tudom, hogy mit csináljak. Most összevissza szaladgálok a városban munkaügyben, de...

Mindegy, dolgozom, gépezem és majd eldől. 17f

2017. júl. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az élet nagy problémái :'D
2017. júl. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!