Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az Arc Nélküli Manus milyen...

Az Arc Nélküli Manus milyen programmal, és hogyan változtatja meg a hallható hangra a saját hangját?

Figyelt kérdés
Esetleg milyen programmal lehetséges ez, mert el szeretném kezdeni a videózást, de a hangom nem pont a megfelelő, szerintem nem hangzik valami bizalom gerjesztően. 17/f

2017. júl. 9. 12:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem nem programmal csinálta, csak egyszerűen eltorzította. Ilyen hangra egyébként mindenki képes (akinek meg vannak a heréi). Szerintem roppant idegesítő.

Nekem is ez a gondom egyébként, hogy szívesen csinálnék videókat egy olyan témában, amiben magyar még nem csinált, de baromi rossz hangom van, ráadásul a beszélőkém is gyenge.

Viszont van aki nem beszél a videóiban, hanem ír, hasonló okok miatt (SoldierSZ). Szerintem ez nem rossz megoldás.

2017. júl. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!