Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan/hol lehet egy rajzos...

Hogyan/hol lehet egy rajzos youtube csatornát népszerűsíteni?

Figyelt kérdés
Eddig angolul próbálkoztam, gondoltam így több embert elér, speedpaint videókkal illetve utoljára egy tutorial videóval. A legelsőt megosztottam fb-n több helyen, de így is csak 126 megtekintés lett, holott alacsonyabb színvonalú videókon több ezres van. Ez hogy lehet? Magyarul kéne próbálkoznom vagy többet hirdetni? Ez függ attól is, melyik régióban vagyok? Előre is köszönöm a válaszokat.

2017. júl. 16. 13:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem próbálkozz magyarul és ne speedpaintet mert abból már sok van hanem ilyen tutorial videókat mert abból itt magyarországon kevés van (szerintem) de ha angolul akarod folytatni arra is van egy jó ötletem: van egy dragoart.com nevű oldal ahova lehet tutorial vidókat feltenni és az egy viszonylag eléggé látogatott oldal vagy a drawwars.com nevű oldal ahova speedpainteket is lehet feltölteni és ezen a két oldalon lehetne reklámozni magadat. remélem tudtam segíteni :D (ezek nem biztos megoldások de lehet próbálkozni) :))
2017. júl. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

Csinálj versenyeket ahol az első három - 5 idiótát díjazod valami olyannal amiért nekik megéri jót rajzolni a szabadidejükben!


Ennyire egyszerű; legjobb reklám az az, hogy jól tolod, van nézettséged és ha van nézettséged akkor bekerülsz a nézettebb videók közé és a YouTube nagyobb erőkkel fog téged feldobálni hasonló videók mellett. Van még egy opció, hogy fizetsz a YouTube -nak, hogy reklámozzon a karriered elején, hogy többekhez eljusson a szarod.

2017. júl. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

első, köszi a segítséget.:) ezekről nem tudtam, megpróbálom. ment a zöld kéz

második... no comment. azért köszi:D

2017. júl. 16. 13:51
 4/16 anonim ***** válasza:

Jólesz magyarul is,de legyen feliratozva.

Olyan rajzokat keszits ami vonza a népet.

Pl:Selena Gomez, Justin Bieber,sport autó,wow,sw szereplő. Adj tippeket,hogy otthon is megrajzolható legyen rajzkészlet nélkül.


Esetleg kezdheted egyszerű technikákkal.

Ha küldesz videot akkor arrol konkrét kritikat is írok.

2017. júl. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hasznos tanácsokat, igyekszem megfogadni. :)

Itt az egyik videóm, kíváncsi vagyok a véleményedre.

[link]

2017. júl. 16. 16:00
 6/16 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jó rajz, hallod -e?!

Valami olyannal is megpróbálanduszolhatnál, hogy azt rajzolod le ami a fejedben megszületik.


Sok sikert, ügyes vagy nagyon(ez nem szar)!

2017. júl. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszi! Igyekszem, sajátot is tettem már fel, a szarvasosat meg a macskásat.:)

A pénzért való hirdetés egyébként melyik weboldalról elérhető? Ha többet töltöttem fel, talán számításba veszem - köszi, ha leírod.:) kerestem, de nem találtam eddig semmit:S

2017. júl. 16. 18:33
 8/16 anonim ***** válasza:
egyébként tényleg nagyon jól rajzolsz azt pedig hogy nem nézik meg sokan az csak átmeneti, ne add fel, folytasd míg el nem éred a célod :D (szereztél egy új feliratkozót :D)
2017. júl. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Benceking21 köszi szépen!:) Remélem, hogy igazad lesz, majd igyekszem. És köszi a feliratkozást, meg a like-okat is.:P
2017. júl. 16. 19:02
 10/16 anonim ***** válasza:

Szereztél még egy feliratkozót :D


Azt elárulod nekem, milyen színesceruzát használsz?

2017. júl. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!