Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nyári táborba átverések?

Nyári táborba átverések?

Figyelt kérdés
Menni fogok 2 hetes nyári táborba, és szeretnék átveréseket ( prank) csinálni. Főleg lányokat akarok "szivatni". Várom az ötleteket! 16F
2010. máj. 22. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:

ez engem is érdekel...

-éjszaka fogkrém az arcra

- -II- csak tejszínhabbal(a tubust egy másik szobába becsempészed)

- tücsök

- valami férget a lányokhoz( béka is odaver)

ht az ajtóra egy vödör (ha az ajtót kinyitod fel tod rakni) tele vízzel...

csörgetni őket éjjel

2010. máj. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csúszómászókat ill. békákat ne csempéssz a lányokhoz, mert utálni fognak.
2010. máj. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem ilyen gusztustalanokra gondoltam, hanem inkább szivatósakra. Pl. tudom, hogy a női wc villanykapcsolója, a wc-n kivül van. napközben kicserélni a wc papirokat, hogy csak 2-3 darab maradjon rajta, és amiikor egyikük éjszaka kimegy, utánamenni és eloltani a lámpát. Meg ilyesmi. Vagy ahhoz mit szólnának, ha odamennék hátulről hozzájuk, kihúznám a melltartójuk pántját, elordítanám magam, hogy Robin Hood, és visszacsapnám (mintha egy nyíl lenne). Nyyah, ilyesmikre gondoltam
2010. máj. 23. 20:46
 4/5 anonim ***** válasza:

milyen jellegű lesz a szállás?


mindenesetre ha van rá lehetőség szabotáld meg az áramukat, rakj a kajábjukba olyasmit ami nem igazán passzol oda (kávéba citromlé, levesbe cukor stb), nyitott ablakon dobálj be cuccokat. más most nem jut eszembe

2010. máj. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha az én melltartómmal csinálnád ezt,megmarkolnám a tököd és imádkoznál hogy éld ezt túl korházi kezelés nélkül!Lecsapnálak te állat!Van aki erre nagyon nem vevő,és ha ez így van,nagy fájdalmakra készülhetsz kisfiam.Szépen egyenként eltörném az ujjaid!És nem viccelek!Van hogy valakit elkap a dühroham,és akkor nagyon nagy bajok lesznek.


Hihetetlen esküszöm!!


Egy lány.

2010. máj. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!